لپ تاپ
تبلت
سخت افزار
لوازم جانبی
مانیتور
ذخیره سازی
پرینتر اسکنر
درایو نوری
تجهیزات شبکه
کامپیوتر آماده
شنبه , 14 شهریور 1394
Switch D-Link Switch DGS-1008D، سوئيچ دی لینک DGS-1008D
دی لینک D-Link
Rank : 5

Switch D-Link Switch DGS-1008D

سوئيچ دی لینک DGS-1008D

سوئيچ دی لینک Switch D-Link Switch DGS-1008D با بهترین قیمتهای روز بازار در اختیار شما قرار گرفته است. جهت خرید آنلاین سوئيچ دی لینک DGS-1008D مشخصات و نقد و بررسی مربوطه را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید نمائید.
سوئیچD-Link Switch DGS-1008D
تعداد پورت8
نوع10/100/1000Mbp/s
ابعاد164.5 x 112.4 x 35 میلی‌متر
مشخصاتطراحی زیبا و ایده آل برای کارهای شبکه
سوئيچ دی لینک Switch D-Link Switch DGS-1008D ، سوئيچ دی لینک DGS-1008D در حال حاضر موجود نیست.
 • ضمانت اصل بودن کالا
 • بهترین قیمت روزانه بازار
 • 7 روز ضمانت تعویض کالای معیوب
 • ارسال سریع به سراسر کشور با روش دلخواه شما
در حال حاضر فعال نیست
آخرین تاریخ به روز رسانی قیمت : 1394/06/14 - 08:54آخرین تاریخ به روز رسانی قیمت : 1394/06/14 - 08:54
امتیاز کاربران ( از 1666 رای ) 9.6
بهترین قیمت و مشخصات سوئيچ دی لینک DGS-1008D Switch D-Link Switch DGS-1008D در تاریخ 1394/06/14 - 08:54 با انواع گارانتی و رنگ بندی های موجود به روز رسانی شده است، کیمیا آنلاین تلاش کرده است اطلاعات، مشخصات و تصاویر این کالا بسیار دقیق و مطابق اطلاعات شرکت سازنده باشد ولی وجود مغایرت محتمل میباشد، لذا شما میتواند جهت دریافت اطلاعات دقیقتر به سایت اصلی سازنده کالا مراجعه نمایید یا با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمائید.

Switch D-Link Switch DGS-1008D

سوئيچ دی لینک DGS-1008D

Switch D-Link Switch DGS-1008D ﴿ سوئيچ دی لینک DGS-1008D ﴾ مدل جدید سوئیچ های قدرتمند شرکت دی لینک می باشد که از تمامی استاندارهای لازم برخوردار است و کیفیت بالای این محصول باعث شده تا رضایت حداکثری کاربران را به دنبال داشته باشد. این مدل مجهز به 8 پورت شبکه 10/100/1000Mbp/s مگابیت می باشد و سرعت و امنیت بسیار بالایی دارد.

مشخصات Switch D-Link Switch DGS-1008D

مشخصات سوئيچ دی لینک DGS-1008D

Switch D-Link Switch DGS-1008D ﴿ سوئيچ دی لینک DGS-1008D ﴾
مشخصات
 • • دارای پروتکل CSMA/CD
  • دارای استاندارد های IEEE 802.3ab 1000BASE-T , IEEE 802.3u 100BASE-TX , IEEE 802.3 10BASE-T
  • سرعت و امنیت زیاد
  • طراحی زیبا و ایده آل برای کارهای شبکه

 

نقد و بررسی Switch D-Link Switch DGS-1008D

نقد و بررسی سوئيچ دی لینک DGS-1008D

Switch D-Link Switch DGS-1008D ﴿ سوئيچ دی لینک DGS-1008D ﴾ مدل جدید سوئیچ های قدرتمند شرکت دی لینک می باشد که از تمامی استاندارهای لازم برخوردار است و کیفیت بالای این محصول باعث شده تا رضایت حداکثری کاربران را به دنبال داشته باشد. این مدل مجهز به 8 پورت شبکه 10/100/1000Mbp/s مگابیت می باشد و سرعت و امنیت بسیار بالایی دارد.

سوئيچ همانند Router که امکان ارتباط بين چندين شبکه را فراهم می نمايد ، امکان ارتباط گره های متفاوت ( معمولا" کامپيوتر ) يک شبکه را مستقيما" با يکديگر فراهم می نمايد. شبکه ها و سوئيچ ها دارای انواع متفاوتی می باشند. سوئيچ هائی که برای هر يک از اتصالات موجود در يک شبکه داخلی استفاده می گردند ، سوئيچ های LAN ناميده می شوند. اين نوع سوئيچ ها مجموعه ای از ارتباطات شبکه را بين صرفا" دو دستگاه که قصد ارتباط با يکديگر را دارند ، در زمان مورد نظر ايجاد می نمايد.سوئيچ ها معمولا" در لايه دوم (Data layer) مدل OSI فعاليت می نمايند.در لايه فوق امکان استفاده از آدرس های ) MAC آدرس ها ی فيزيکی ) وجود دارد.

سوئيچ های مبتنی بر بسته های اطلاعاتی بمنظور مسيريابی ترافيک موجود در شبکه از سه روش زير استفاده می نمايند.
Cut-Through
Store-and-forward
Fragment-free

سوئيچ های Cut-through ، بلافاصله پس از تشخيص بسته اطلاعاتی توسط سوئيچ ، آدرس MAC خوانده می شود. پس از ذخيره سازی شش بايت اطلاعات که شامل آدرس می باشند ، بلافاصله عمليات ارسال بسته های اطلاعاتی به گره مقصد آغاز می گردد.

سوئيچ های store-and-forward ، تمام بسته اطلاعاتی را در بافر مربوطه ذخيره و عمليات مربوط به بررسی خطاء ( CRC) و ساير مسائل مربوطه را قبل از ارسال اطلاعات انجام خواهند داد. در صورتيکه بسته اطلاعاتی دارای خطاء باشد ، بسته اطلاعاتی دور انداخته خواهد شد. .در غيراينصورت ، سوئيچ با استفاده از آدرس MAC ، بسته اطلاعاتی را برای گره مقصد ارسال می نمايد. اغلب سوئيچ ها از ترکيب دو روش گفته شده استفاده می نمايند. در اين نوع سوئيچ ها از روش cut-through استفاده شده و بمحض بروز خطاء از روش store-and-forward استفاده می نمايند.

يکی ديگر از روش های مسيريابی ترافيک در سوئيچ ها که کمتر استفاده می گردد ، fragment-free است . روش فوق مشابه cut-through بوده با اين تفاوت که قبل از ارسال بسته اطلاعاتی 64 بايت آن ذخيره می گردد. سوئيچ های LAN دارای مدل های متفاوت از نقطه نظر طراحی فيزيکی می باشند. سه مدل رايج

Shared memory: اين نوع از سوئيچ ها تمام بسته های اطلاعاتی اوليه در بافر مربوط به خود را ذخيره می نمايند. بافر فوق بصورت مشترک توسط تمام پورت های سوئيچ ( اتصالات ورودی و خروجی ) استفاده می گردد. در ادامه اطلاعات مورد نظر بکمک پورت مربوطه برای گره مقصد ارسال خواهند شد.

Matrix: اين نوع از سوئيچ ها دارای يک شبکه داخلی ماتريس مانند بوده که پورت های ورودی و خروجی همديگر را قطع می نمايند. زمانيکه يک بسته اطلاعاتی بر روی پورت ورودی تشخيص داده شد ، آدرس MAC آن با جدول lookup مقايسه تا پورت مورد نظر خروجی آن مشخص گردد. در ادامه سوئيچ يک ارتباط را از طريق شبکه و در محلی که پورت ها همديگر را قطع می کنند ، برقرار می گردد.

Bus Architecture: در اين نوع از سوئيچ ها بجای استفاده از يک شبکه ( تور) ، از يک مسير انتقال داخلی ( Bus) استفاده و مسير فوق با استفاده از TDMA توسط تمام پورت ها به اشتراک گذاشته می شود. سوئيچ های فوق برای هر يک از پورت ها دارای يک حافظه اختصاصی می باشند.

از سوئیچ‌ها معمولا در شبکه‌های کوچکی که فقط دارای یک هاب می‌باشند، استفاده نمی‌شود، بلکه در شبکه‌های بزرگ‌تر به جای پل و مسیریاب به کار می‌روند. اگر در یک شبکه تجاری بزرگ متشکل از یک بک‌بون و تعدادی سگمنت، به جای مسیریاب‌های موجود در شبکه، سوئیچ بگذارید تغییر اساسی در بازدهی شبکه به وجود می‌آید.

اگر در این شبکه از مسیریاب استفاده شود، بک‌بون باید ترافیک تولید شده توسط همه سگمنت‌ها را حمل کند، در نتیجه حتی اگر از رسانه‌ای سریع‌تر از رسانه‌ سگمنت‌ها استفاده کند، ترافیک بالایی خواهد داشت. اما اگر در همین شبکه به جای مسیریاب از تعدادی سوئیچ استفاده شود که همگی مانند شکل ۳.۵ به نوبه خود به سوئیچ سریع بک‌بون متصل شده‌اند، هر یک از کامپیوترها می‌توانند یک کانال اختصاصی بین خود و یک کامپیوتر دیگر باز کند گرچه این کانال ممکن است از چندین سوئیچ بگذرد. در یک شبکه پیچیده راه‌های متفاوتی برای استفاده از یک سوئیچ وجود دارد؛ در واقع مجبور نیستند که یکباره همه هاب‌ها و مسیریاب‌ها را با سوئیچ جایگزین کنید. به عنوان مثال می‌توانید همه هاب‌های شبکه را به جای چند مسیریاب به یک سوئیچ چند پورت متصل کنید. به این صورت کارایی ترافیک بین شبکه‌ای بالا می‌رود.

از طرف دیگر اگر در شبکه شما ترافیک داخل شبکه‌های محلی از ترافیک بین آنها بالاتر است می‌توانید بدون دست زدن به شبکه بک‌بون، هاب‌های متصل‌کننده کامپیوترهای داخل هر شبکه محلی را با یک سوئیچ عوض کنید، تا کامپیوترهای داخل شبکه محلی از پهنای باند بالاتری برخوردار شوند (در واقع به این صورت پهنای باند بین آنها اختصاصی است و به اشتراک گذاشته نمی‌شود). مسئله‌ای که در یک شبکه بزرگ در نتیجه تعویض همه مسیریاب‌ها با سوئیچ به وجود می‌آید اینست که به جای چند دامنه بخش کوچک، یک دامنه پخش بسیار بزرگ به وجود می‌آید. اما مسئله برخورد دیگر وجود ندارد چون تعداد برخوردها بسیار کم می‌شود. معهذا، سوئیچ‌ها همه پیغام‌های پخشی را که توسط کامپیوترهای شبکه تولید می‌شوند به بقیه کامپیوترهای دیگر می‌فرستند و در نتیجه بدون هیچ فایده‌ای تعداد زیادی بسته توسط کامپیوترها باید پردازش شود.

برای رفع این مشکل چندین راه وجود دارد که به عنوان نمونه می‌توان موارد زیر را در نظر گرفت: • LANهای مجازی (VLAN): با استفاده از VLAN می‌توانید روی یک شبکه سوئیچ شده، تعدادی زیرشبکه (subnet) ایجاد کنید. شبکه فیزیکی هنوز سوئیچ شده باقی می‌ماند، اما به این روش مدیران شبکه می‌توانند آدرس سیستم‌هایی که به یک زیرشبکه معینی تعلق دارند را مشخص کنند. این سیستم‌ها می‌توانند هر جایی در شبکه باشند چون زیرشبکه به طور مجازی پیاده می‌شود و محدود به آرایش فیزیکی شبکه نمی‌باشد.

وقتی کامپیوتری که روی یک زیرشبکه خاص قرار دارد یک پیغام پخش می‌فرستد، آن بسته فقط به کامپیوترهای موجود در آن زیرشبکه منتقل می‌شود نه اینکه روی کل شبکه منتشر شود. ارتباط بین زیرشبکه‌ها می‌تواند به صورت مسیردهی یا سوئیچ شده باشد، اما ترافیک داخل یک VLAN سوئیچ می‌شود.

• سوئیچینگ لایه ۳: این روش بر مبنای مفهوم VLAN می‌باشد با این تفاوت که مسیردهی مورد نیاز بین VLANها را به حداقل می‌رساند. وقتی ارتباط بین سیستم‌های موجود در VLANهای مجزا لازم است، یک مسیریاب مسیری را بین این دو سیستم برقرار می‌کند و سپس سوئیچ‌ها کنترل را به دست می‌گیرند. به این صورت فقط زمانی که واقعا نیاز باشد، مسیردهی انجام می‌شود

کاربر گرامی! لطفا قبل از خرید Switch D-Link Switch DGS-1008D ﴿ سوئيچ دی لینک DGS-1008D ﴾ ابتدا مشخصات و توضیحات مربوطه را به دقت مطالعه نموده تا کالا از نظر فنی نیاز شما را بر طرف سازد سپس قیمت و شرایط گارانتی شرکت گارانتی کننده را به دقت مطالعه نموده، همچنین راهنمای خرید کیمیا آنلاین Kimia Online را به دقت بررسی و در صورت تمایل اقدام به خرید نمائید. همچنین شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر به قسمت قیمت، تصاویر، لوازم جانبی، گارانتی، نرم افزار و درایور، راهنمای خرید، مراجعه فرمائید.
قیمت، مشخصات و نقد و بررسی، برنامه و درایور سوئيچ دی لینک DGS-1008D، Switch D-Link Switch DGS-1008D، عکس و تصویر، لوازم جانبی، راهنمای خرید سوئيچ دی لینک DGS-1008D، Switch D-Link Switch DGS-1008D

در لیست زیر بهترین و آخرین قیمت روز خرید و فروش کالاهای هم گروه Switch D-Link Switch DGS-1008D سوئيچ دی لینک DGS-1008D با امکان خرید آنلاین اینترنتی نمایش داده شده است. توجه داشته باشید که قیمتهای نمایش داده شده در لیست حداقل و کمترین قیمت مربوط به هر کالا میباشد و شما میتوانید با نگاه داشتن نشانگر موس بر روی قیمت هر کالا اطلاعاتی شامل انواع قیمت و انواع گارانتی را مشاهده فرمائید.

کدنام کالاقیمت
3959Switch D-Link Switch DGS-1024D

445,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

445,000
3957Switch D-Link Switch DGS-1008D

95,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

95,000
3958Switch D-Link Switch DGS-1005A

57,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

57,000
3953Switch D-Link Switch DES-1024A

130,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

130,000
3963Switch D-Link Switch DES-1016D

127,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

127,000
3960Switch D-Link Switch DES-1016A

82,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

82,000
3955Switch D-Link Ethernet DES-1050G

669,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

669,000
3964Switch D-Link D-Link 24-Port 10/100 Switch DES-1024D

149,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

149,000
8017Switch D-Link DGS-1510-28P

3,450,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

3,450,000
8016Switch D-Link DGS-1510-28

1,265,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

1,265,000
8015Switch D-Link DGS-1510-20

1,030,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

1,030,000
7950Switch D-Link DGS-1500-28P SmartPro

3,650,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

3,650,000
10197Switch D-Link DGS-1500-20‎

896,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

896,000
7949Switch D-Link DGS-1210-52 Web Smart

2,160,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

2,160,000
7938Switch D-Link DGS-1210-10P8-port

880,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

880,000
10195Switch D-Link DGS-1100-06/ME‎

340,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

340,000
10193Switch D-Link DGS-1100-05

216,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

216,000
408Switch D-Link DGS-1016D

339,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

339,000
7947Switch D-Link DGS-1016A 16-Port Unmanaged Gigabit

245,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

245,000
3952Switch D-Link DGS-1008A

78,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

78,000
410Switch D-Link DGS-1005D

74,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

74,000
7946Switch D-Link DES-1210-52 Web Smart 48-Port with 4 GbE an

1,296,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

1,296,000
3956Switch D-Link DES-1210-28P

1,458,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

1,458,000
3951Switch D-Link DES-1210-28

579,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

579,000
7951Switch D-Link DES-1210-08P

702,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

702,000
7945Switch D-Link DES-1100-26 26-Port

486,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

486,000
7941Switch D-Link DES-1024R Plus 24-Port 10/100Mbps

382,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

382,000
9246Switch D-Link DES-1018P

702,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

702,000
8018Switch D-Link DES-1008PA

216,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

216,000
10169Switch D-Link DES-1008D 8-Port Fast Ethernet Unmanaged Desktop

51,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

51,000
3962Switch D-Link DES-1005D

47,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

47,000
10189Switch D-Link DES-1005A 5-Port 10/100

26,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

26,000
7939Switch D-Link 8-port Gigabit PoE Unmanaged DGS-1008P

351,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

351,000
7944Switch D-Link 28-Port WebSmart DGS-1210-28P

1,998,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

1,998,000
7943Switch D-Link 24-Port Gigabit EasySmart DGS-1100-24

780,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

780,000
7940Switch D-Link 20 Port Gigabit Smart DGS-1210-20

756,000

تومان

گارانتی 2 ساله ایزی - نماینده فروش محصولات D-Link در ایران

756,000
نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این محصول در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این محصول دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق پنل بالا 'سوالات شما در خصوص این کالا' اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :
 
کد امنیتی :  
سوالات شما در خصوص این کالا
کاربر گرامی، در صورتیکه در خصوص قیمت و خرید این کالا سوالی دارید و یا نیاز به مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر هستید بر روی لینک زیر کلیک نموده و فرم مربوطه را تکمیل نمائید.

فروشگاه اینترنتی کیمیا آنلاین یکی از بهترین و به روز ترین فروشگاههای اینترنتی ایران میباشد که امکان انتخاب و خرید و فروش آنلاین را با بهترین قیمت برای شما فراهم می آورد.
کیمیا آنلاین به شما کمک میکند تا کالای مورد نظر خود را در یک بازه قیمتی به شکل صحیح انتخاب نموده و یک خرید آنلاین مطمئن را تجربه نمائید. این مجموعه در کمک به خریداران و مشتریان خود جهت یک انتخاب و خرید مناسب با بهترین قیمت در ایران پیشگام بوده است.
جهت سهولت در خرید کالا در این سیستم فروشگاه اینترنتی انواع قیمت به همراه انواع گارانتی و همچنین انواع رنگ بندی کالاها نمایش داده شده است و خریدار میتواند با مطالعه دقیق اطلاعات ، نظرات و مشخصات کالاها اقدام به انتخاب و خرید نماید.

ارتباط با ما
آدرس : تهران، خیابان فلسطین، پائینتر از خیابان ایتالیا، بن بست سعیدی، پلاک 3
تلفن : 021 - 88 98 0 824
خرید کالا از کیمیا آنلاین فقط به صورت ثبت سفارش در سایت امکانپذیر میباشد. در صورت تمایل به مراجعه حضوری ابتدا سفارش خود را ثبت و سپس جهت تحویل حضوری کالا با واحد فروش هماهنگ فرمائید.
 • درخواست قیمت و ثبت سفارش در کیمیا آنلاین فقط به صورت آنلاین و از طریق سایت امکانپذیر می باشد
 • در صورتیکه کالای مورد نظر شما در سایت وجود نداشت و یا شما درخواست قیمت همکاری دارید، از طریق پنل درخواست قیمت، درخواست خود را ثبت فرمائید
 • کلیه کالاهای موجود در کیمیا آنلاین ( با گارانتی و بدون گارانتی ) دارای 7 روز مهلت تست میباشند و در صورت وجود اشکال برای شما تعویض میشوند
 • در صورت تمایل به مراجعه حضوری جهت خرید کالا حتما ابتدا سفارش خود را ثبت و سپس در خصوص زمان تحویل با واحد فروش هماهنگ فرمائید
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
کد امنیتی :
 
انصراف