اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

ایسر دو کروم بوک و یک لپتاب با دوربین سه بعدی معرفی کرد

۱۰۰۳ شماره اطلاع نامه : ایسر دو کروم بوک و یک لپتاب با دوربین سه بعدی معرفی کرد ۱۳۹۳/۱۰/۱۶ ایسر دو کروم بوک و یک لپتاب با دوربین سه بعدی معرفی کرد لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات ایسر دو کروم بوک و یک لپتاب با دوربین سه بعدی معرفی کرد

ایسر دو کروم بوک و یک لپتاب با دوربین سه بعدی معرفی کرد

ایسر دو کروم بوک، یک لپتاپ با دوربین سه بعدی، مانیتورهای جدید و چند محصول دیگر را معرفی کرده است. این محصولات در هفته جاری در نمایشگاه CES 2015 لاس وگاس به نمایش در خواهند آمد.

کروم بوک 15 دارای یک نمایشگر ۱۵.۶ اینچ HD است و همچون همه کروم بوک ها، این محصول هم ارزان قیمت است. قیمت این دستگاه با ۱۶ گیگابایت حافظه SSD و ۲ گیگابایت رم، ۲۵۰ دلار است. کروم بوک 15 مجهز به پردازنده نسل پنجم اینتل است و ایسر مدعی شده که عمر باتری آن ۱۵ ساعت است. همچنین در مقایسه با سایر کروم بوک ها، بزرگ ترین تاچ پد را دارد. به علاوه، ایسر کروم بوک 13 را هم بروزرسانی کرده و آن را به یک نمایشگر لمسی مجهز کرده است. نسخه جدید کروم بوک 13 اواخر ماه جاری میلادی، با قیمت ۳۳۰ دلار روانه بازار خواهد شد.

ایسر لپتاپ جدید Aspire V 17 Nitro را هم معرفی کرده که مجهز به یک دوربین سه بعدی است. بنا به ادعای ایسر، کاربران می توانند بدون لمس کیبورد با کامپیوتر تعامل کنند. مثلا به وبگردی پرداخته یا بین اپلیکیشن ها حرکت کنند. اسپایر V 17 Nitro می تواند مدلهای سه بعدی برای پرینت سه بعدی هم تهیه کند. هنوز قیمت این لپتاپ مشخص نیست اما این محصول هم در ماه جاری میلادی عرضه خواهد شد. ایسر همچنین برخی از لپتاپ های خود را به پردازنده های نسل پنجم سری Core اینتل مجهز کرده تا قدرت پردازشی بالاتری ارائه کنند. تایوانی ها همچنین یک مانیتور مخصوص بازی و یک پروژکتور بیسیم نیز معرفی کردند.

زومیت