اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

اضافه شدن قابلیت استفاده از شبکه 4G و درگاه MicroSD به آیپد

۱۰۱۰ شماره اطلاع نامه : اضافه شدن قابلیت استفاده از شبکه 4G و درگاه MicroSD به آیپد ۱۳۹۳/۱۰/۱۸ اضافه شدن قابلیت استفاده از شبکه 4G و درگاه MicroSD به آیپد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات اضافه شدن قابلیت استفاده از شبکه 4G و درگاه MicroSD به آیپد

اضافه شدن قابلیت استفاده از شبکه 4G و درگاه MicroSD به آیپد

دنیای امروز پر شده از دستگاه هایی که چند کار را باهم انجام می دهند و اصولا با پیشرفت تکنولوژی چند وظیفگی هم شکل و نوار تازه ای به خود گرفته است. در نمایشگاه CES امسال هم اپراتور بزرگ AT&T امریکا کاور خلاقانه ای را معرفی کرده که با استفاده از آن صاحبان آیپدهای بدون درگاه سیم کارت می توانند علاوه بر استفاده از ارتباط پر سرعت 4G به آیپد خود درگاه میکرو اس دی هم اضافه کنند.

این کاور هوشمند که Modio Smartcase نام دارد با دستگاههای iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 3, iPad mini 2 و iPad mini سازگار است و با استفاده از آن می توانید شبکه نسل چهارم LTE را به آیپد خود متصل کنید. همچنین با استفاده از این اسمارت کیس می توانید از بسته های اینترنت ویژه این اپراتور هم استفاده کنید.

علاوه بر ارتباط سلولی این کیس دارای یک باتری 4600 میلی آمپر ساعتی برای استفاده تا 10 ساعت می باشد و درگاه MicroSD آن که می تواند کارت های حافظه ای تا 32 گیگا بایت را پشتیبانی کند هم با این کیس یکپارچه شده اند. نرم افزار مدیریت پهنای باند مصرفی اختصاصی هم که برای این کیس ارائه شده می تواند به شما کمک کند که به راحتی میزان اطلاعات جابجا شده توسط ارتباط سلولی خود را مشاهده کنید. البته در مورد قیمت و زمان عرضه ی این محصول هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است.

شهر سخت افزار