اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

سبک ترین لپ تاپ 14 اینچی جهان از ال جی

۱۰۲۵ شماره اطلاع نامه : سبک ترین لپ تاپ 14 اینچی جهان از ال جی ۱۳۹۳/۱۰/۲۸ سبک ترین لپ تاپ 14 اینچی جهان از ال جی لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات سبک ترین لپ تاپ 14 اینچی جهان از ال جی

سبک ترین لپ تاپ 14 اینچی جهان از ال جی

ال جی به تازگی با انتشار خبری مدعی شده که سبک ترین لپ تاپ 14 اینچی جهان را تولید نموده و به زودی راهی بازار خواهد کرد. این محصول که در حال حاضر نامی برای آن منتشر نشده است با شماره مدل 14Z950 شناخته می شود و به نظر می رسد این Ultra PC برای کسانی که به یک لپ تاپ کاملاً قابل حمل و باریک نیاز دارند بسیار مناسب باشد.

به دلیل همین سبکی، LG 14Z950 می تواند بدون هیچ تفکری به راحتی به هر جایی حمل شود. در حقیقت این سبکی به قدری است که ممکن است شما در هنگام جا به جایی، حضور آن را در کیف خود احساس نکنید و گمان کنید که نوت بوک خود را جا گذاشته اید. به همین منظور خرید این Ultra PC به افراد کم دقت و کم حواس توصیه نمی شود. LG 14Z950 قرار است در هنگام عرضه از یک پنل 14 اینچی Full HD و IPS بهره ببرد.

گفته می شود این Ultra PC وزنی در حدود 980 گرم، معادل 3 سیب را دارد، در حالی که این محصول به عنوان سبک ترین لپ تاپ 14 اینچی جهان شناخته می شود، طراحی و جنس بدنه ای بسیار زیبا و شکیلی را هم به خود اختصاص داده است. روکش فلزی مرغوب همراه با برجستگی هایی درخشان بر روی در این لپ تاپ خودنمایی می کند. بدنه LG 14Z950 هم بسیار باریک و با ضخامت باورنکردنی 13.4 میلی متر طراحی شده است. باتری این Ultra PC قادر است انرژی لازم برای 10.5 ساعت کار مداوم این لپ تاپ را فراهم کند. از طرفی شاهد حضور پردازنده های نسل پنجم اینتل و همچنین چیپ صوتی با کیفیت عالی HiFi Wolfson هم در این محصول خواهیم بود.

شهر سخت افزار