اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

لپ‌تاپ گیمینگ ROG G551JM ایسوس

۱۰۴۲ شماره اطلاع نامه : لپ‌تاپ گیمینگ ROG G551JM ایسوس ۱۳۹۳/۱۱/۰۷ لپ‌تاپ گیمینگ ROG G551JM ایسوس لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات لپ‌تاپ گیمینگ ROG G551JM ایسوس

لپ‌تاپ گیمینگ ROG G551JM ایسوس

کمپانی ایسوس به تازگی لپ‌تاپ رده بالای گیمینگ خود را با نام ROG G551JM و با سخت‌افزار بسیار قدرتمند، وارد بازار کشور کرده تا نظر مثبت گیمرها را به سمت خود جلب کند.

لپ‌تاپ‌های گیمینگ سری ویژه‌ای از پی‌سی‌های قابل حمل هستند که به جای تمرکز بر مسایلی چون عمر باتری، ظرافت و وزن کم، بر قدرت سخت‌افزاری بالا، گرافیک قدرتمند، نمایشگر با کیفیت و کیبوردهای مخصوص بازی تمرکز دارند. این لپ‌تاپ‌ها برای گیمرها ساخته شده اند و در فرایند تولید آنها به این موضوع توجه شده که قرار است یک گیمر از آن‌ها استفاده کند.

لپ‌تاپ‌های گیمینگ به دلیل بهره‌گیری از سخت‌افزار قوی، معمولا وزن نسبتا زیادی دارند، عمر باتری آنها نیز به خاطر استفاده از پردازنده‌ی قدرتمند و کارت گرافیک مستقل چندان کم نیست و ضخامت و ابعاد آن نیز بزرگ است. برخی از کمپانی‌ها چون دل، برای تولید این رده از محصولات برند جداگانه‌ای دارند. ایسوس نیز از برند خودش برای این محصولات استفاده می‌کند و چیزی که محصولات رده گیمینگ این کمپانی را متمایز می‌کند، لوگوی Republic Of Gamers است که به محصولات مخصوص خوره‌های بازی این کمپانی اختصاص دارد.

زومیت