اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

خبر خوب مایکروسافت برای علاقمندان به ویندوز

۱۰۴۶ شماره اطلاع نامه : خبر خوب مایکروسافت برای علاقمندان به ویندوز ۱۳۹۳/۱۱/۰۷ خبر خوب مایکروسافت برای علاقمندان به ویندوز نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات خبر خوب مایکروسافت برای علاقمندان به ویندوز

خبر خوب مایکروسافت برای علاقمندان به ویندوز

بعد از خبر اضافه شدن تقویم فارسی به ویندوز، بار دیگر مایکروسافت خبر خوشحال کننده ای برای کاربران ایرانی اعلام کرده است. به نظر می رسد مایکروسافت به یکی دیگر از درخواست های ایرانی ها پاسخ داده و دسترسی به فروشگاه برنامه‌های ویندوز را نیز برای کاربران ایرانی فراهم کرده است.

دسترسی به فروشگاه برنامه‌ های ویندوز، یکی دیگر از خواسته های مطرح شده کاربران ایرانی در بخش صدای مشتری مایکروسافت است که به حدود ۴۹ هزار درخواست رسیده و اکنون مایکروسافت در پاسخ به حضور فعال ایرانی ها در این نظر خواهی مجددا دسترسی به استور خود را برای ایرانیان مهیا کرده است. با اینکه هنوز هیچکدام از این تغییرات برای نسخه‌ی نهایی ویندوز تایید نشده‌ و احتمال دارد که باز هم شاهد محدودیت در فروشگاه مایکروسافت باشیم. اما تا اینجای کار مایکروسافت به خوبی به درخواست کاربران ایرانی پاسخ مثبت داده که نشانه اهمیت بازار ایران برای این کمپانی می باشد.

جی اس ام آریا