اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

رکوردی جدید با همکاری مادربردی از MSI و حافظه ای از Kingston

۱۰۵۵ شماره اطلاع نامه : رکوردی جدید با همکاری مادربردی از MSI و حافظه ای از Kingston ۱۳۹۳/۱۱/۱۰ رکوردی جدید با همکاری مادربردی از MSI و حافظه ای از Kingston فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات رکوردی جدید با همکاری مادربردی از MSI و حافظه ای از Kingston

رکوردی جدید با همکاری مادربردی از MSI و حافظه ای از Kingston

MSI X99S XPower AC یکی از آخرین مادربردهای بر پایه چیپست X99 شرکت MSI توانست با استفاده از حافظه رم 4 گیگابایتی Kingston HyperX Predator DDR4 رکورد سریع ترین سرعت کلاک حافظه های DDR4 جهان را جا به جا کند. این رکورد جدید به دستان اورکلاکری به نام Toppc بدست آمد.

حافظه HyperX Predator 3333MHz DDR4 با سرعت کلاک 4351 مگاهرتز توانست رکورد 4255 مگاهرتزی که چندی پیش توسط رم ADATA XPG Z1 DDR4 3333 Gold Edition و مادربرد ASUS ROG Rampage V Extreme به ثبت رسیده بود را بشکند. در هنگام ثبت این فرکانس مادربرد X99S XPOWER AC کاملاً پایدار باقی ماند و مطمئناً قادر خواهد بود به عنوان یک برنامه روزانه این سرعت عالی را باز هم تکرار کند.

این دستاورد بزرگ یک بار دیگر نشان داد که مادربرد MSI X99S XPOWER AC علاوه بر اینکه از ویژگی های منحصر به فردی بهره می برد، به قدری قدرتمند است که از پس وظایفی همچون رندرینگ و محاسبات سنگین هم به خوبی بر بیاید. نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد ثبت 10 رکورد از 20 رکورد برتر سرعت کلاک رم با استفاده از حافظه HyperX Predator DDR4 است. این مموری همچنین بالاترین نمره بنچمارک های HWBOT، MaxxMEM و MaxxMEM Read Bandwidth را از آن خود کرده است.

شهر سخت افزار