اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

پاور 2000 واتی SuperFlower، مخصوص کیس های فوق پر مصرف

۱۰۶۰ شماره اطلاع نامه : پاور 2000 واتی SuperFlower، مخصوص کیس های فوق پر مصرف ۱۳۹۳/۱۱/۱۳ پاور 2000 واتی SuperFlower، مخصوص کیس های فوق پر مصرف کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات پاور 2000 واتی SuperFlower، مخصوص کیس های فوق پر مصرف

پاور 2000 واتی SuperFlower، مخصوص کیس های فوق پر مصرف

در حال حاضر چندین پاور ساخت کمپانی های بزرگی نظیر SilverStone با توان بالای 1500 وات در بازار موجود می باشد، اما شاید این میزان برای اورکلاکر ها یا کاربرانی که از چندین کارت گرافیک در پیکربندی های چندگانه SLI و Crossfire استفاده می کنند نیز کافی نباشد، از این رو اخیرا گروهی از کاربران حرفه ای و کمپانی فعالی در این زمینه، اولین پاور 2000 واتی را برای حرفه ای ها به تولید رسانده اند.

این نیروگاه پرقدرت که با همکاری گروه 8pack و کمپانی Super Flower به تولید رسیده است، به وسیله کاربران و اورکلاکرهای حرفه ای این گروه طراحی شده است تا بیشترین و بهترین کارایی را برای سیستم هایی با سخت افزار های پر مصرف و حتی در حین اورکلاک های سنگین به ارمغان آورد و جوابگوی نیازهای کاربرانی از این دست باشد.

Leadex که به سیستم خنک کنندگی هوشمند ECO مجهز شده است، از یک فن 140 میلی متری برای دفع حرارت و به جریان انداختن هوا در فضای داخلی پاور بهره می گیرد. گذشته از این مورد، در تولید این محصول از خازن های جامد ژاپنی با کیفیت بالا و تحمل دمایی حدود 105 درجه سانتی گراد بهره گرفته شده است تا علاوه بر افزایش بهره وری در شرایط کاری مختلف تا 94 درصد، طول عمر آن نیز تضمین شود.

این محصول که برای راحتی کار کاربران در مدیریت کابل ها، کاملا ماژولار طراحی و به تولید رسیده است، موفق به کسب استاندارد 80 Plus Platinum شده است و با استفاده از انواع کانکتور ها و تنها یک ریل 12 ولتی، نیرو را به قسمت های مختلف سیستم منتقل می کند. همچنین مقاومت در مقابل نوسانات برق، مقاومت در مقابل افزایش و کاهش ناگهانی ولتاژ، پشتیبانی از انواع مادربوردها، پردازنده های چند هسته ای و همچنین کارت گرافیک های قدرتمند دو کمپانی Nvidia و AMD را در پیکربندی های چندگانه  را نیز به مجموع ویژگی های Laedex اضافه کنید تا به قدرت این غول انرژی پی ببرید.

در انتها، این پاور 2000  واتی که برای نصب در کیس های ATX طراحی شده است، به همراه 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش به قیمت 369.90 یورو و از طریق وب سایت Caseking به فروش خواهد رسید. قطعا به زودی و با برگزاری نمایشگاه Computex 2015، شاهد تولید و عرضه تعداد بیشتری از محصولات با توان های بیش از 1500 وات خواهیم بود.

شهر سخت افزار