اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

آشنایی با کارت گرافیکی Strix GTX 960 ایسوس

۱۰۶۳ شماره اطلاع نامه : آشنایی با کارت گرافیکی Strix GTX 960 ایسوس ۱۳۹۳/۱۱/۱۴ آشنایی با کارت گرافیکی Strix GTX 960 ایسوس فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات آشنایی با کارت گرافیکی Strix GTX 960 ایسوس

آشنایی با کارت گرافیکی Strix GTX 960 ایسوس

کارت جدید گرافیکی Strix GTX 960 ایسوس مجهز به فناوری های انحصاری ایسوس از جمله Direct CU II برای دستیابی به عملکردی سریع تر و خنک تر و همچنین حذف کامل نویز فن ارائه شده است. این کارت گرافیکی جدید به تجهیزات Super Alloy Power مجهز شده است که به ثبات و خنک کنندگی کارت کمک قابل توجهی می کند.

این کارت جدید گرافیکی به صورت پیش فرض توسط ایسوس اورکلاک شده و فرکانس آن از 1291 مگاهرتز به 1317 مگاهرتز افزایش یافته و عملکرد چشمگیری در اجرای بازی ها از خود نشان داده است. Strix GTX 960 در مقایسه با کارت مرجع در اجرای بازی Assassin’s Creed Unity و Battlefield 4 و همچنین در آزمون بنچمارک 3DMark 11 با وضوح تصویر 1920x1080 تا 12 درصد عملکرد سریع تری را از خود نشان داده است.
 

از 30 درصد عملکرد خنک تر و سه برابر کم صداتر لذت ببرید

کارت گرافیکی Strix GTX 960 به فناوری انحصاری DirectCU II مجهز شده است که می تواند تا 220 درصد در از بین بردن حرارت در مقایسه با کارت مرجع موفق تر عمل می کند. همین موضوع منجر به 30 درصد افزایش عملکرد در خنک کنندگی و همچنین 3 برابر ساکت تر شدن کارت در اوج فعالیت آن می شود. طراحی سیستم خنک کننده کارت گرافیکی Strix GTX 960 به فناوری 0dB نیز مجهز می باشد در نتیجه به گیمرها اجازه می دهد تا در سکوت کامل و در دمای پایین پردارنده گرافیکی از اجرای اواع بازیbها لذت ببرند.


Super Alloy Power

مدار برق رسانی کارت گرافیکی Strix GTX 960 از 5 فاز دیجیتالی بهره می برد که میزان بهره وری مصرف انرژی را تا 15 درصد بهبود می بخشد، ولتاژ را به صورت هوشمند تنظیم می کند و پایداری و ثبات کارت را تا 2.5 برابر در مقایسه با دیگر نمونه ها افزایش می دهد.


مانیتورینگ و کنترل لحظه ای با GPU Tweak

کارت گرافیکی Strix GTX 960 به GPU Tweak مجهز شده است که ابزاری انحصاری برای دستیابی به عملکردی عالی و کنترل سرعت GPU، ولتاژ و سرعت کلاک حافظه برای پیاده سازی اورکلاکینگ ایمن تر کارت گرافیکی می باشد. به علاوه GPU Tweak شامل نسخه شخصی سازی شده XSplit Gamecastre نیز می باشد که به کاربران اجازه می دهد تا محتوای نمایشگر خود را از طریق اینترنت و به صورت لحظه ای با سایر گیمرها به اشتراک بگذارند. گیمرها می توانند به راحتی وضعیت سیستم از جمله نرخ فریم، فشار کاری پردازنده دما و بررسی عملکرد سیستم و سایر مشخصات آن را تنها با یک کلیک مشاهده نمایند.

شهر سخت افزار