اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

EVGA قدرتمندترین کارت گرافیک جهان را پیش فروش می کند

۱۰۶۸ شماره اطلاع نامه : EVGA قدرتمندترین کارت گرافیک جهان را پیش فروش می کند ۱۳۹۳/۱۱/۱۵ EVGA قدرتمندترین کارت گرافیک جهان را پیش فروش می کند فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات EVGA قدرتمندترین کارت گرافیک جهان را پیش فروش می کند

EVGA قدرتمندترین کارت گرافیک جهان را پیش فروش می کند

GTX 980 قدرتمندترین کارت انویدیا از سری 9xx به شمار می رود و بسیاری از تولید کنندگان قطعات سخت افزاری نیز اقدام به عرضه این کارت کرده اند. اما چه می شود اگر شما کارتی را داشته باشید که نه تنها از نسخه مرجع آن قوی تر، بلکه از قابلیت اورکلاکینگ بالاتری نیز برخوردار باشد.

کارت گرافیک EVGA GeForce GTX 980 K|NGP|N همان کارتی است که از مشخصاتی برخوردار است که می تواند تشنگی سیراب نشدنی یک اورکلاکر را سیراب نماید. این کارت که از بوردی 12 لایه بهره مند می باشد دارای مدار رگولاتوری 3+14 بوده که از طریق سه کانکتور 8+8+6 پین توان مورد نیاز این کارت را تأمین می نماید. کارتی که توانی برابر با 450W را داراست. همچنین کلاک هسته پیش فرض کارت 1291MHz بوده که باز هم بالاترین میزان در تمامی کارت های این رده به شمار می رود و این در حالیست که در هنگام بوست فرکانس به 1393MHz افزایش می یابد.

K|NGP|N که نامی آشنا در بین اورکلاکرها به شمار می رود توانسته است تا با استفاده از این کارت به رکورد 2.20GHz/8900MHz به ترتیب برای هسته و حافظه گرافیکی آن هم از طریف خنک کننده نیتروژن مایع دست پیدا نماید. این کارت قدرتمند از 19 ماه فوریه با قیمتی معادل 749 دلار پیش فروش خواهد شد و به نظر می رسد که در رابطه با یک کارت تک هسته ای این کارت بهترین انتخاب برای دارا بودن بالاترین کارایی به شمار می رود و اگر شما می خواهید که از کارتی قدرتمندتر بهره بگیرید بهتر است تا صبر کنید تا نسل بعدی معرفی شود.

شهر سخت افزار