اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

طوفانی در کیس شما با خنک کننده جدید DeepCool

۱۰۷۲ شماره اطلاع نامه : طوفانی در کیس شما با خنک کننده جدید DeepCool ۱۳۹۳/۱۱/۱۸ طوفانی در کیس شما با خنک کننده جدید DeepCool کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات طوفانی در کیس شما با خنک کننده جدید DeepCool

طوفانی در کیس شما با خنک کننده جدید DeepCool

کمپانی Deepcool که اغلب با خنک کننده های پرقدرت و با کیفیت آن آشنایی داریم، حالا دست به کار شده و بار دیگر قاتلی را برای خدمت در کیس های حرفه ای و البته با فضای کافی، روانه بازار ساخته است.

محصول تازه وارد این کمپانی که از خانواده محصولات استثنایی این کمپانی یعنی GameStorm محسوب می شود، Assassin II نامیده شده است و با ابعادی معادل 143X158X167 (به ترتیب طول و عرض و ارتفاع) و 1.5 کیلوگرم وزن، یک غول تمام عیار در کیس کاربر خود خواهد بود. پلتفرم این خنک کننده از جنس مس با روکشی از نیکل تولید شده است که با اتصال مستقیم به سطح پردازنده، حرارت تولیدی را به هشت لوله انتقال حرارت با جنسی مشابه منتقل و سپس به فین ها یا پره های خنک کننده آلومینیومی رسانده و در انتها آن را توسط دو فن 120 و 140 میلی متری دفع می کند.

نکته جالب توجه در مورد فین های به کار گرفته شده در تولید این محصول، عدم تقارن آن ها است که با کمی دقت می توان به آن پی برد. فن های در نظر گرفته شده برای این محصول، سرعت چرخشی معادل 300 تا 1400 دور در دقیقه دارند و به مدد طراحی متفاوت پره ها، می توانند حجم زیادی از هوا را در مدت زمان اندکی و تنها با تولید نویزی بین 17.8 تا 27.3 دسیبل جا به جا نمایند. Assassin II که با انواع سوکت های نوین از جمله LGA 2011 (ورژن سه)، + LGA 1150، AM3  و + FM2 سازگار است، به گفته DeepCool به خوبی از عهده خنک سازی پردازنده هایی مطابق با سوکت های نام برده برخواهد آمد و حتی قادر است به تنهایی دمای پردازنده های پر مصرفی نظیر سری FX-9000 با توان مصرفی 220 وات را نیز کنترل کرده و کاهش دهد.

شهر سخت افزار