اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

مشخصات گلکسی تب 9.7 اینچی سامسونگ لو رفت

۱۰۷۴ شماره اطلاع نامه : مشخصات گلکسی تب 9.7 اینچی سامسونگ لو رفت ۱۳۹۳/۱۱/۱۸ مشخصات گلکسی تب 9.7 اینچی سامسونگ لو رفت تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات مشخصات گلکسی تب 9.7 اینچی سامسونگ لو رفت

مشخصات گلکسی تب 9.7 اینچی سامسونگ لو رفت

سامسونگ در تلاش برای ارائه تبلتی در اندازه 9.7 اینچی می باشد. این محصول با کد نام SM-T555 شناخته می شود و دستگاهی جدید در محصولات این برند به شمار می رود. در حال حاضر اطلاعات زیادی از مشخصات سخت‌افزاری این محصول در دست نیست اما گفته می‌شود تبلت جدید سامسونگ نیز همانند آی‌ پد ایر ۹.۷ اینچی دارای نسبت تصویر ۴:۳ می‌باشد، این در حالی است که تا کنون محصولات این کمپانی با نسبت تصویر ۱۶:۹ تولید می‌شدند.

تبلت مذکور به احتمال زیاد یکی از دستگاه‌ های خانواده گلکسی تب ۵ خواهد بود. علاوه بر اینها سامسونگ در نظر دارد یک گلکسی تب ۷ اینچی نیز در سال جاری به بازار عرضه کند، همچنین بر اساس تاریخچه نسل چهارم گلکسی تب‌ها زیاد دور از ذهن نیست که در نمایشگاه موبایل بارسلون شاهد رونمایی از مدل ۸ اینچی گلکسی تب ۵ سامسونگ باشیم.

سامسونگ تا کنون اطلاعاتی را در خصوص محصولات جدید خود منتشر نکرده و حتی به صحت شایعات منتشر شده نیز واکنش خاصی نشان نداده، اما به‌ زودی شاهد این محصول از سوی این کمپانی کره‌ای خواهیم بود. نکته قابل توجه اینکه سامسونگ سال گذشته در اسفند ماه هیچ تبلتی را معرفی نکرده بود و این موضوع خود می‌تواند عاملی برای به تعویق افتادن زمان معرفی این محصولات باشد.

جی اس ام آریا