اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

همکاری مجدد گوگل و HTC در تولید نکسوس جدید

۱۰۸۴ شماره اطلاع نامه : همکاری مجدد گوگل و HTC در تولید نکسوس جدید ۱۳۹۳/۱۱/۲۱ همکاری مجدد گوگل و HTC در تولید نکسوس جدید تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات همکاری مجدد گوگل و HTC در تولید نکسوس جدید

همکاری مجدد گوگل و HTC در تولید نکسوس جدید

این طور که پیداست گوگل و اچ تی سی، تصمیم به تکرار موفقیت سال قبل خود گرفته اند و تبلت بعدی سری نکسوس نیز با همکاری این دو شرکت طراحی خواهد شد.

دو تلاش قبلی HTC در ساخت تبلت سروصدای زیادی نداشت. اولین تلاش آنها HTC Flyer بود که در زمان تلاش اندروید برای داشتن سهم کمی از بازار ارائه شد. دومین تلاش آنها HTC Jetstream است. اما نکسوس 9 موفق ترین تبلت آنهاست، تبلتی که با همکاری گوگل ارائه شده است. آخرین تلاش آنها آنقدر خوب است که HTC تصمیم گرفته است بر مبنای نکسوس 9 تبلت بعدی خود را طراحی کند.

تبلت 9 اینچی اندرویدی HTC احتمالا مشخصاتی همچون نکسوس 9 خواهد داشت. این تبلت با صفحه نمایش 9 اینچی با نسبت تصویر 4:3 خواهد بود. از نظر مشخصات پردازنده و دیگر اجرا اما شاید شاهد مشخصات دیگری باشیم. احتمال دارد HTC مدل خود را با بدنه ای مرغوب تر بسازد چرا که نکسوس 9 برخلاف قیمتش به هیچ عنوان حس یک تبلت مرغوب را به کاربر منتقل نمی کند.

جی اس ام آریا