اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

با کلیدهای چرخان Tuna، تبلت خود را به کنترلر دی‌جی تبدیل کنید

۱۰۹۱ شماره اطلاع نامه : با کلیدهای چرخان Tuna، تبلت خود را به کنترلر دی‌جی تبدیل کنید ۱۳۹۳/۱۱/۲۶ با کلیدهای چرخان Tuna، تبلت خود را به کنترلر دی‌جی تبدیل کنید تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات با کلیدهای چرخان Tuna، تبلت خود را به کنترلر دی‌جی تبدیل کنید

با کلیدهای چرخان Tuna، تبلت خود را به کنترلر دی‌جی تبدیل کنید

استفاده از صفحه‌ی نمایش لمسی در بسیاری از کاربردها تعامل با گجت‌های هوشمند را برای کاربران تسهیل کرده است، حال آنکه کار با پنل‌های لمسی برای دی‌جی‌ها و افرادی که با موسیقی سر و کار دارند سخت است اما با کلید‌های چرخان Tuna می‌توان این مشکل را حل کرد.

همان طور که گفتیم با پیشرفت‌های صورت گرفته در مورد توسعه‌ی فناوری‌های مرتبط با صفحات نمایش لمسی، استفاده از این ماژول‌ها در انواع گجت‌ها بسیار فراگیر شده و با نگاهی به اطراف خود می‌توان حضور پرتعداد گجت‌های مجهز به این فناوری را به عینه دید. هر چند صفحات نمایش لمسی در زمینه‌ی موسیقی چندان کارها را راحت نکرده است. کمپانی One با تولید کلید‌های چرخان فیزیکی، راه‌حلی برای این مشکل پیدا کرده است.

با استفاده از کلید‌های چرخان یا Tuna Knob می‌توان همچون قلم‌های استایلوس، صفحات نمایش لمسی را بدون نیاز به انگشت و از طریق وسیله‌ی دیگر لمس کرد که در این مورد خاص، کلید چرخان جداشدنی است. از جمله‌ی اپلیکیشن‌هایی که می‌توان این گجت را با آن مورد استفاده قرار داد & Korg Ims-20، Touchable و Dj هستند. اگرچه این گجت نمی‌تواند جای سخت‌‌افزار اصلی ویرایش موسیقی را بگیرد، اما به این روش استفاده از پنل‌های لمسی را در حوزه‌ی موسیقی بسیار تسهیل کرده است.

زومیت