اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

تصاویری از قاب پشتی آیپد پلاس اپل لو رفت

۱۰۹۶ شماره اطلاع نامه : تصاویری از قاب پشتی آیپد پلاس اپل لو رفت ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ تصاویری از قاب پشتی آیپد پلاس اپل لو رفت تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات تصاویری از قاب پشتی آیپد پلاس اپل لو رفت

تصاویری از قاب پشتی آیپد پلاس اپل لو رفت

تا کنون اخبار و گمانه‌‌زنی‌های زیادی درباره ساخت یک آیپد پرو یا پلاس با اندازه ۱۲.۲ یا ۱۲.۹ اینچی در فضای وب منتشر شده است. امروز نیز تصویری توسط سایت فرانسوی NoWhereElse.fr لو رفته که قاب این آیپد با نام آیپد پلاس را نشان می‌دهد.

در تصاویر فاش شده جدید حتی اندازه قاب این آیپد با قاب مدل آیپد ایر ۲ مقایسه شده و همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، آیپد پلاس اندازه‌ای بسیار بزرگ‌تر از آیپد ایر ۲ خواهد داشت. شایعات می‌گویند نمایشگر این محصول ۱۲.۹ اینچی است. گمانه‌زنی‌های اخیر فعلا نام آیپد پرو را برای این محصول رد کرده‌اند و پسوند «پلاس» را برای این آیپد بزرگ محتمل‌تر می‌دانند.

همچنین گفته می‌شود یک قلم استایلوس نیز همراه با این تبلت عرضه خواهد شد. زمان احتمالی معرفی این آیپد سه ماهه دوم سال ۲۰۱۵ برآورد شده است. هنوز زیاد درباره مشخصات فنی این تبلت نمی‌دانیم اما شایعات می‌گویند آیپد پلاس به پردازنده A8X اپل با ۲ گیگابایت حافظه رم، ۱۶، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی، وای‌فای 802.11، بلوتوث 4.0 و قابلیت ارتباطی 4G LTE مجهز خواهد شد.

زومیت