اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

کاهش قیمت مجدد محصول محبوب مایکروسافت

۱۱۰۴ شماره اطلاع نامه : کاهش قیمت مجدد محصول محبوب مایکروسافت ۱۳۹۳/۱۲/۰۲ کاهش قیمت مجدد محصول محبوب مایکروسافت تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات کاهش قیمت مجدد محصول محبوب مایکروسافت

کاهش قیمت مجدد محصول محبوب مایکروسافت

مایکروسافت قیمت تبلت محبوب ویندوزی خود را کاهش داده است. این طور که پیداست مایکروسافت با در نظر گرفتن این تخفیف ها در تلاش برای افزایش سهم خود در بازار تبلت ها می باشد.

مایکروسافت که ابتدا با کاهش ۱۰۰ دلاری قیمت سرفیس پرو ۳ به دنبال افزایش فروش آن بود، حال قیمت این تبلت را ۱۰۰ دلار دیگر کاهش داده و به ۶۹۹ دلار رسانده است. لازم به ذکر است، سرفیس پرو 3 ابتدا به قیمت 899 دلار عرضه شده بود. این شرکت اعلام کرده تخفیف مذکور تنها تا 10 روز دیگر برقرار خواهد بود و پس از آن این تبلت به قیمت سابق باز می‌گردد.

مدل‌های گران قیمت تر این تبلت هم شامل تخفیف شده اند. به عنوان مثال نسخه 1299 دلاری سرفیس پرو 3 به قیمت 1199 دلار و مدل 1549 دلاری به قیمت 1449 دلار عرضه می شوند. البته شرکت های رقیب مایکروسافت هم برخی تبلت های خود را با تخفیف عرضه می کنند. به عنوان مثال ایسوس تبلت Transformer Book Flip TP300LA خود را با 200 دلار تخفیف به قیمت 599 دلار و دل مدل تازه XPS 13 را به قیمت 899 دلار عرضه کرده است.

جی اس ام آریا