اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

عرضه محصول ویندوزی HP با هدایای ویژه برای خریداران

۱۱۰۵ شماره اطلاع نامه : عرضه محصول ویندوزی HP با هدایای ویژه برای خریداران ۱۳۹۳/۱۲/۰۲ عرضه محصول ویندوزی HP با هدایای ویژه برای خریداران تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات عرضه محصول ویندوزی HP با هدایای ویژه برای خریداران

عرضه محصول ویندوزی HP با هدایای ویژه برای خریداران

کمپانی HP، تبلت ویندوزی خود را با تخفیف و امکاناتی ویژه در دسترس کاربران قرار می دهد. تبلت HP Stream 7 سال گذشته با قیمت 99 دلار عرضه شد. این محصول که از مشخصاتی چون صفحه نمایش 7 اینچ با وضوح 800×1280 پیکسل، پردازنده اینتل اتم، رم 1 گیگابایتی و فضای ذخیره سازی 32 گیگابایت SSD برخوردار می باشد، حال با قیمت 79 دلار در فروشگاه آنلاین مایکروسافت به فروش می رسد.

اما با خرید این تبلت امتیازات ویژه ای نیز از آن کاربران خواهد بود. کاربران با خرید تبلت Stream 7، می توانند به مدت یک سال از آفیس 265 به صورت رایگان استفاده کنند، بدین معنی که به آخرین نسخه های اکسل، ورد، پاورپوینت و Outlook دسترسی خواهند داشت. همچنین، 1 ترابایت فضای ذخیره سازی در وان درایو به همراه ماهانه 60 دقیقه مکالمه رایگان در اسکایپ و کارت هدیه 25 دلاری برای خرید از ویندوز استور امتیازات دیگری است که خریداران با صرف هزینه فقط 79 دلار می توانند از آنها بهره ببرند.

جی اس ام آریا