اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

معرفی محصولی تبدیل شدنی از برندی معتبر

۱۱۱۰ شماره اطلاع نامه : معرفی محصولی تبدیل شدنی از برندی معتبر ۱۳۹۳/۱۲/۰۶ معرفی محصولی تبدیل شدنی از برندی معتبر لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات معرفی محصولی تبدیل شدنی از برندی معتبر

معرفی محصولی تبدیل شدنی از برندی معتبر

یک دستگاه لپ تاپ- تبلت، از برند معتبر سونی طراحی و معرفی شده است. محصول جدید VAIO Fit Multi flip 14A نام دارد و امکان تبدیل لپ‌تاپ به تبلت و بالعکس را برای خود برگزیده‌ است. این لپ‌ تاپ زیبا و کم وزن دارای صفحه نمایشی لمسی و با کیفیت بسیار عالی برای نشان دادن تصاویر است.

لپ‌ تاپ VAIO Fit Multi flip 14A از پردازنده نسبتا قدرتمند core i5 بهره برده و دارای حافظه داخلی یک ترابایت است که اطلاعات زیادی را می‌تواند در خود جای دهد. به علاوه این محصول مجهز به فناوری NFC برای ارتباط بی‌سیم نیز می باشد. از دیگر ویژگی‌های لپ‌تاپ VAIO Fit Multi flip 14A می‌توان به امکان استفاده از قلم نوری، وجود بدنه‌ای پلاستیکی و بهره بردن از یک باتری غیر قابل تعویض چهار سلولی با پنج ساعت شارژدهی اشاره کرد. برخی خریداران این محصول با معرفی VAIO Fit Multi flip 14A به عنوان لپ‌تاپی مناسب، به کیفیت نه چندان مطلوب صفحه کلید نیز اشاره می‌نمایند.

جی اس ام آریا