اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

صفحه کلید تاشوی مایکروسافت

۱۱۲۳ شماره اطلاع نامه : صفحه کلید تاشوی مایکروسافت ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ صفحه کلید تاشوی مایکروسافت فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات صفحه کلید تاشوی مایکروسافت

صفحه کلید تاشوی مایکروسافت

اگر تا به حال لپتاپ یا نوت بوک خود را با خود به محل کار یا هر جایی برده باشید حتما می دانید که حمل آن چه قدر سخت و خسته کننده است، از این رو اکثر کاربران ترجیح می دهند تنها تبلت یا اسمارت فون خود را همراه داشته باشند، اما شاید کارایی این محصولات هوشمند بدون وجود صفحه کلیدی فیزیکی چندان به چشم نیاید.

مایکروسافت هم با در نظر گرفتن این موضوع، پیشنهاد ویژه ای به کاربران داده است و آن چیزی جز یک صفحه کلید برای همه سلیقه ها نیست. این صفحه کلید که تاشو طراحی شده است و به راحتی در جیب جا می گیرد، از بلوتوث در برقراری ارتباط با انواع دستگاه های هوشمند با انواع سیستم عامل های iOS، اندروید و ویندوز فون بهره می گیرد و کار شما را از بابت حمل نوت بوک و متعلقاتش راحت می کند. گذشته از اتصال آسان، ابعاد کوچک و وزن سبک آن نیز مزیتی برای کاربران در حال سفر محسوب می شود. در حال حاضر مایکروسافت برای این محصول قیمتی اعلام نکرده است اما با این حال امیدواریم تا قیمت گذاری هوشمندانه این کمپانی معظم برروی این گجت کارآمد، کاربران را از خرید آن دلسرد نکند.

شهر سخت افزار