اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

رم های پلاسمایی RAIDEN زیبایی را به کیس شما خواهند آورد

۱۱۳۵ شماره اطلاع نامه : رم های پلاسمایی RAIDEN زیبایی را به کیس شما خواهند آورد ۱۳۹۳/۱۲/۱۹ رم های پلاسمایی RAIDEN زیبایی را به کیس شما خواهند آورد کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات رم های پلاسمایی RAIDEN زیبایی را به کیس شما خواهند آورد

رم های پلاسمایی RAIDEN زیبایی را به کیس شما خواهند آورد

این روزها که اکثر کاربران به دنبال خرید سیستم هایی مبتنی بر چیپ ست X99 و متعاقبا خرید حافظه های اصلی DDR4 با کارایی و ظرفیت بالاتر و در عوض مصرف کم تر و قیمت بیش تر هستند، کمپانی Avexir به سراغ حافظه های DDR3 رفته و محصولاتی کارآمد و زیبا را به تولید رسانده است.

سری جدید رم های این کمپانی که RAIDEN نامیده شده اند، دارای بوردی اختصاصی و هشت لایه و با فرکانس پایه 2400 و 1866 مگاهرتز می باشند و با وجود پروفایل XMP به راحتی قابل اورکلاک خواهند بود. سیستم خنک کنندگی این محصولات نیز به خوبی طراحی شده است تا پاسخگوی نیاز حرفه ای ها باشد. هیت سینک آلومینیومی در نظر گرفته شده برای این محصولات، به طور مستقیم چیپ های حافظه را پوشش داده است و مستقیما حرارت تولیدی را دفع می کند.

گذشته از این مورد، Avexir بر روی سطح بالایی این محصولات، لامپی پلاسمایی را تعبیه کرده است که در هنگام کار، نور آبی زیبایی را در فضای کیس ساطع می کند. این محصولات که به کیس هایی با دیواره شیشه ای، زیبایی خاصی می بخشد، در ماژول هایی با ظرفیت 4 و 8 گیگابایت به فروش خواهند رسید و کاربران می توانند از آنها در دو حالت تک کاناله و دو کاناله و بر روی مین بوردهایی نظیر ASUS Z97 Sabertooth Mark S، سری مین بوردهای ASUS با چیپ ست X99 و محصولات MSI از سری Krait بهره بگیرند. در حال حاضر، Avexir قیمت و زمان عرضه این محصولات را اعلام نکرده است.

شهر سخت افزار