اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

زمان عرضه رسمی ساعت اپل مشخص شد

۱۱۴۱ شماره اطلاع نامه : زمان عرضه رسمی ساعت اپل مشخص شد ۱۳۹۳/۱۲/۲۱ زمان عرضه رسمی ساعت اپل مشخص شد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات زمان عرضه رسمی ساعت اپل مشخص شد

زمان عرضه رسمی ساعت اپل مشخص شد

کمپانی اپل، کنفرانس جدیدی را برگزار کرد که در آن به معرفی چند محصول خود پرداخت. یکی از مهمترین محصولات، ساعت هوشمند اپل است که خیلی از کاربران منتظر عرضه آن می باشند و سرانجام در این کنفرانس اطلاعاتی از آن منتشر شد و زمان رسمی عرضه اپل واچ نیز مشخص گردید.

حدود چند ماه پیش بود که کمپانی اپل از اولین ساعت هوشمند خود پرده برداری کرد و آن را اپل واچ نامید اما در این مدت این ساعت هوشمند روانه بازار نشد و تنها برخی توسعه دهندگان به آن دسترسی داشتند و اپل وعده داده بود که به‌ زودی کاربران می‌ توانند از آن استفاده کنند. اپل واچ نیز همانند سایر ساعت‌ های هوشمند برای کار کردن نیاز به آیفون دارد به همین خاطر اپل نسخه جدید iOS خود را ارائه کرد که همگام سازی بهتری را بین این دو دستگاه ایجاد کند و اکنون تمام کاربران آیفون می‌ توانند گوشی هوشمند خود را به نسخه جدید به‌ روز کنند.

این ساعت هوشمند همراه با یک دانگل یک متری عرضه خواهد شد اما برای تهیه خرید این دانگل به صورت جدا حدود 29 دلار باید پرداخت کنید. این دانگل به وسیله مغناطیس به Apple Watch متصل می‌ شود و با هر بار شارژ اپل واچ می‌ تواند تا 18 ساعت دوام بیاورد. در این کنفرانس، اپل بند‌های مختلفی را نیز برای ساعت هوشمند خود معرفی کرد که کاربر از طریق آنها بتواند ساعت خود را تقریبا شخصی سازی کند. این بند‌ها از جنس‌ های مختلف هستند و کاربران با پرداخت قیمت‌ های مختلف می‌ توانند آنها را خریداری کنند. زیرا که قیمت این بند‌ها بر اساس جنس و شکلی که دارند متفاوت است. زمان رسمی برای عرضه اپل واچ مشخص شد و این ساعت هوشمند در اواخر فروردین ماه روانه بازار خواهد شد.

جی اس ام آریا