اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

ساعت هوشمند فوق العاده سریع

۱۱۴۲ شماره اطلاع نامه : ساعت هوشمند فوق العاده سریع ۱۳۹۳/۱۲/۲۳ ساعت هوشمند فوق العاده سریع فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات ساعت هوشمند فوق العاده سریع

ساعت هوشمند فوق العاده سریع

محصولات پوشیدنی هوشمند در دنیای فناوری توانسته جایگاه خوبی در بین دیگر محصولات بدست بیاورد و کاربران زیادی را به سمت خود جلب کرده است. در همین راستا کمپانی های زیادی وارد بخش تولید این نوع محصولات هوشمند شده اند و رقابت زیادی در بین آنها وجود دارد.

گجت های پوشیدنی تنوعات زیادی در بازار دارند و در رنگ ها و همراه با لوازم جانبی های متفاوتی عرضه شده اند که کاربران را وسوسه خرید این نوع محصولات می کنند تا سازگاری بیشتری را با گوشی های هوشمند خود داشته باشند. بیشتر این محصولات از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می کنند که این قابلیت باعث تشویق بیشتر به کاربران به سمت این محصولات می باشد.

یک کمپانی چینی به نام Oppo وارد بخش تولید محصول پوشیدنی شده است و اولین محصول خود را یک ساعت هوشمند می باشد، معرفی کرده است. این کمپانی گوشی های هوشمند قدرتمندی را نیز وارد بازار کرده که در نتایج بنچمارک توانسته پرچمداران قدرتمندی را پشت سر بگذارد و در جایگاه اول قرار بگیرد. این ساعت هوشمند Oppo طراحی شبیه به ساعت جدید و پرطرفدار ال جی دارد و قابلیت های قدرتمندی را برای این محصول پوشیدنی هوشمند خود درنظر گرفته است.

این کمپانی از فناوری منحصربفرد به کار رفته در ساعت هوشمندش، که به بخش باتری مربوط می شود، اشاره کرد. این فناوری سیستم شارژ VOOC نام دارد، که بر اساس آن این گجت هوشمند همراه در عرض تنها 5 دقیقه برای یک روز کامل شارژ می شود. البته به طور دقیق به درصد شارژ باتری اشاره‌ ای نشده، ولی این فناوری میزان انرژی لازم برای یک روز تمام را در این 5 دقیقه وارد باتری خواهد کرد. تصاویر منتشر شده از این محصول هوشمند، نشان می دهد که در طراحی آن از صفحه نمایش گرد با حاشیه بسیار کم به کار رفته است.

جی اس ام آریا