اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

مایکروسافت قابلیت‌ های جدیدی به محصولش اضافه کرد

۱۱۵۱ شماره اطلاع نامه : مایکروسافت قابلیت‌ های جدیدی به محصولش اضافه کرد ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ مایکروسافت قابلیت‌ های جدیدی به محصولش اضافه کرد تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات مایکروسافت قابلیت‌ های جدیدی به محصولش اضافه کرد

مایکروسافت قابلیت‌ های جدیدی به محصولش اضافه کرد

کمپانی بزرگ مایکروسافت که با داشتن سیستم عامل محبوب ویندوزش توانسته کاربران زیادی را به سمت خود بکشد وارد بخش تولید گوشی های هوشمند، تبلت و محصولات جانبی همراه آن نیز شده است. این کمپانی اکنون یک سری قابلیت های جدید را به محصولاتش اضافه کرده تا قدرتمندی بیشتری را در اختیار کاربرانش قرار دهد.

مایکروسافت با معرفی محصولات هوشمند همراهش توانست توجه کاربران فناوری را جلب کرده و سیستم عامل ویندوزش را در این رقابت تنگاتنگ کمپانی ها بالاتر بکشد. این کمپانی درایور جدیدی برای سرفیس پرو 3 ارائه کرد که چند قابلیت را برای قلم این دستگاه در بخش Surface App که در فروشگاه ویندوز موجود است، فعال می‌کند. قبل از بروزرسانی، نام این اپلیکیشن به Surface Hub معروف بود. همچنین بروزرسانی جدیدی برای سرفیس RT و سرفیس پرو 3 نیز ارائه نمود که قابلیت‌ هایی را به این دستگاه‌ ها اضافه می‌ کند و با مراجعه به بخش Window Update، امکان بروزرسانی وجود دارد.

کمپانی مایکروسافت درباره بروزرسانی جدیدش بیانیه ای را منتشر کرد:

درایور جدیدی در قالب بروزرسانی برای تنظیمات قلم سرفیس منتشر شد که قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی را در اپلیکیشن Surface موجود در فروشگاه ویندوز، فعال می‌کند. در پاسخ به بازخورد‌های مشتریان درباره این اپلیکیشن، ما چندین مرحله بیشتر برای تنظیم حساسیت فشار به این قلم اضافه کرده‌ایم، تا کاربران امکان شخصی سازی بهتر و کار بهتر با قلم را پیدا کنند. به علاوه، اپلیکیشن Surface اکنون می‌تواند اطلاعات فرمور و درایور سرفیس پرو 3 را مستقیم از طریق همین اپلیکیشن نشان دهد. اما برای افرادی که سرفیس RT در اختیار دارند نیز بروزرسانی البته با محتویاتی متفاوت منتشر شده است. مایکروسافت درایوری منتشر کرده که تجربه گوش دادن به موسیقی و تماشای ویدیو در این دستگاه را بهتر کرده است و این درایور همچنین می‌تواند به پایداری نرم‌افزاری این دستگاه کمک شایسته‌ای کند.

جی اس ام آریا