اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

ذخیره سازی عکس ها در آیپد با همکاری آفیس و دراپ باکس

۱۱۵۴ شماره اطلاع نامه : ذخیره سازی عکس ها در آیپد با همکاری آفیس و دراپ باکس ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ ذخیره سازی عکس ها در آیپد با همکاری آفیس و دراپ باکس نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات ذخیره سازی عکس ها در آیپد با همکاری آفیس و دراپ باکس

ذخیره سازی عکس ها در آیپد با همکاری آفیس و دراپ باکس

اگر از نسخه ی جدید word, excel یا powerpoint در لپ تاپ استفاده می کنید، به راحتی می توانید فایلی را در لپ تاپ باز کنید و فرض کنید که آن فایل خود به خود در دراپ باکس یا OneDriver ذخیره می شود.

اپلیکیشن های ذخیره سازی آنلاین در یکی از قسمت های برنامه های شما در لپ تاپ ذخیره می شود. اما نمی توانید عکسی را در یکی از برنامه ی ذخیره سازی مانند دراپ باکس گذاشته اید را در فایل خود بگذارید. عیناً چنین مشکلی خواهید داشت اگر از نسخه ی آنلاین افیس روی آیپد استفاده می کنید. اما اگر می خواهید عکسی را در یکی ار فایل هایی که در اپلیشکن های ذخیره سازی آنلاین گذاشته اید درج دهید، با این مقاله همراه شوید.

اول، دراپ باکس یا OneDrive را در آیپد خود باز کنید و عکس مورد نظر را انتخاب کنید. اگر از دراب باکس استفاده می کنید، بر روی آیکون مربعی شکل در بالا و در گوشه ی سمت راست بزنید و save image را انتخاب کنید. اگر از OneDrive استفاده می کنید، بر روی آیکون export در پایین گوشه ی سمت چپ کلیک کنید و گزینه ی send file>save image را انتخاب کنید.

حالا عکس در آیپد شما ذخیره شده است و شما می توانید عکس مورد نظر را انتخاب کرده و در برنامه ی آنلاین آفیس درج کنید. حال به برنامه ی آفیس بروید. بر روی Insert بزنید و Pictures را انتخاب کنید. به قسمت Camera Roll بروید و خواهید دید که تمام عکس های شما در آنجا دیده می شود. عکس مورد نظر را انتخاب کرده و خواهید دید که عکس خود به خود بر روی فایل دیده می شود.

برسام