اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

مایکروسافت خط تولید کینکت برای ویندوز را متوقف کرد

۱۱۵۶ شماره اطلاع نامه : مایکروسافت خط تولید کینکت برای ویندوز را متوقف کرد ۱۳۹۴/۰۱/۱۶ مایکروسافت خط تولید کینکت برای ویندوز را متوقف کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات مایکروسافت خط تولید کینکت برای ویندوز را متوقف کرد

مایکروسافت خط تولید کینکت برای ویندوز را متوقف کرد

تا به امروز، علاقه‌مندان می‌توانستند یک نسخه جداگانه و هماهنگ با کامپیوترهای شخصی کینکت نسخه دوم (کینکت ایکس‌باکس‌ وان) را خریداری کنند تا به وسیله کامپیوتر یا تبلت از آن استفاده کنند. مایکروسافت امروز اعلام کرد که دیگر کینکت را برای ویندوز تولید نخواهد کرد.

تولید کینکت برای ویندزو متوقف شده، اما این موضوع به معنای پایان یافتن بقای این سنسور حرکتی بر روی پلتفرم ویندوز نیست. اگر هنوز می‌خواهید از کینکت در دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز استفاده کنید، مایکروسافت در حال تولید یک آداپتور ۵۰ دلاری است که می‌توان با خرید آن، از کینکت نسخه ایکس‌باکس وان بر روی ویندوز نیز استفاده کرد.

بر اساس گفته‌های مایکروسافت، آن‌ها با تقاضای بی‌سابقه‌ای از طرف جامعه‌ توسعه‌دهندگان برای سنسورهای کینکت روبه‌رو شدند و همین موضوع باعث بروز مشکل در پاسخ‌دهی به این تقاضاها در برخی مناطق شده است. به همین دلیل آن‌ها تصمیم گرفته‌اند تا خط تولید کینکت را یکسان‌سازی کنند. البته نمی‌توان منکر این موضوع نیز شد که آن‌ها با این روش می‌خواهند با فروش هر کینکت، ۵۰ دلار بیشتر درآمد کسب کنند.

زومیت