اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

مانیتور جدید Dell مخصوص گرافیست ها و طراحان حرفه ای

۱۱۶۰ شماره اطلاع نامه : مانیتور جدید Dell مخصوص گرافیست ها و طراحان حرفه ای ۱۳۹۴/۰۱/۱۷ مانیتور جدید Dell مخصوص گرافیست ها و طراحان حرفه ای کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات مانیتور جدید Dell مخصوص گرافیست ها و طراحان حرفه ای

مانیتور جدید Dell مخصوص گرافیست ها و طراحان حرفه ای

بالاخره کمپانی Dell پس از مدتی دوباره نمونه ای جدید از مانیتور های خود را به نمایش در آورد. این محصول که با رزولوشن بالای WQHD داده های گرافیکی را به نمایش در می آورد، برای آن دسته از کاربرانی که با بودجه نسبتا محدود به دنبال کیفیت هستند، بهترین گزینه روی میز محسوب می شود.

مانیتور 24 اینچی این کمپانی که P2416D نامیده شده است، با وحود صفحه نمایشی TN، رزولوشن بالای 2560X1440 پیکسل را در اختیار کاربران قرار می دهد و به خوبی می تواند 99 درصد از پالت رنگ sRGB را باز تولید نماید و از عهده خواسته های یک طراح و گرافیست حرفه ای بر بیاید. همچنین به دلیل بهره گیری دل از پنل TN در تولید این محصول، کاربران می توانند تجربه تماشای ویدئو و تصاویر مورد علاقه خود را بدون هر گونه مشکل از زاویه های باز را تجربه کنند. این مانیتور همچنین دارای انواع خروجی های تصویری من جمله Display Port 1.2، HDMI 1.4  و D-Sub می باشد که در کنار آن ها 4 رابط USB 2.0 نیز  دیده می شود. P2416D که قابل تنظیم در ارتفاع و شیب مورد نظر کاربر است، اواخر ماه جاری، با  قیمتی معادل 369.99 دلار  و همچنین 3 سال خدمات پس از فروش روانه بازار خواهد شد.

شهر سخت افزار