اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

کارت گرافیک خوش قیمت GTX 960 این بار در دستان بایواستار

۱۱۶۶ شماره اطلاع نامه : کارت گرافیک خوش قیمت GTX 960 این بار در دستان بایواستار ۱۳۹۴/۰۱/۲۳ کارت گرافیک خوش قیمت GTX 960 این بار در دستان بایواستار فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات کارت گرافیک خوش قیمت GTX 960 این بار در دستان بایواستار

کارت گرافیک خوش قیمت GTX 960 این بار در دستان بایواستار

اگر از آن دسته کاربرانی هستید که به کارت خوش قیمت و کارآمد GTX 960 علاقمند شده اید و در فکر خرید آن هستید، بهتر است محصول جدید بایواستار از این خانواده را نیز در لیست انتخاب هایتان قرار دهید.

این کارت که به همراه بوردی ساده و خنک کننده ای نسبتا قدرتمند، متشکل از دو فن، پره های خنک کننده آلومینومی و لوله های انتفال حرارت مسی، همراه شده است، در فرکانس پایه 1127 مگاهرتز، داده های گرافیکی را مورد پردازش قرار می دهد که البته این میزان در حالت BOOST به 1187 مگاهرتز افزایش پیدا می کند.

این کارت که می توان آن را برادر دوقلوی GTX 960 (نمونه رفرنس) دانست، نیروی خود را از تک کانکتور 6 پین دریافت می کند و داده های گرافیکی را از طریق انواع رابط های تصویری من جمله دو خروجی (DVI (Dual-link و تک کانکتوری های HDMI 2.0 و  Display Port 1.2 به نمایش در می آورد. قیمت این کارت از سوی  بایواستار 199 دلار اعلام شده است.

شهر سخت افزار