اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

سونی هاردهای اکسترنال قابل حمل سری Pro را معرفی کرد

۱۱۷۰ شماره اطلاع نامه : سونی هاردهای اکسترنال قابل حمل سری Pro را معرفی کرد ۱۳۹۴/۰۱/۲۵ سونی هاردهای اکسترنال قابل حمل سری Pro را معرفی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات سونی هاردهای اکسترنال قابل حمل سری Pro را معرفی کرد

سونی هاردهای اکسترنال قابل حمل سری Pro را معرفی کرد

سونی نسل جدید هاردهای سخت جان اکسترنال قابل حمل خود را از سری Pro معرفی کرد. این هاردها ظرفیتی دو ترابایتی دارند و می‌توان از طریق دو درگاه USB 3.0 و تاندربولت با آن ارتباط برقرار کرد.

هاردهای اکسترنال سونی از پایداری بالایی برخوردار هستند و قادرند در برابر فشارها و ضربات وارد شده به خوبی مقاومت کنند. بر اساس اطلاعات ارائه شده این نمونه‌ی یک ترابایتی PSZ-HB1T و دو ترابایتی PSZ-HB2T نام دارد. سرعت خواندن و نوشتن در این هاردهای اکسترنال ۱۲۲ مگابایت در هر ثانیه است. همان طور که اشاره کردیم این هارد اکسترنال بسیار سخت جان است و تمام تست‌های نظامی پرتاب را با موفقیت پشت سر گذاشته است. ضمنا باید به دارا بودن دو گواهی IP5X و IPX4 اشاره کرد.

الگوی طراحی این هاردها تنها برای حفاظت در برابر انواع ضربات نیست، بلکه این طراحی در صورت قرارگرفتن هاردها به صورت پشته‌ای رو هم نیز با عبور دادن هوا از میان شیارها، منجر به حفظ دما خواهد شد. این هاردها را می‌توان با استفاده از کیف پلاستیکی توسعه داده شده برای آن به‌همراه کابل‌ها به راحتی حمل کرد. ضمنا کیف پیش‌بینی شده برای این حافظه دارای دسته نیز است که دست گرفتن آن را بسیار ساده‌تر می‌کند.

زومیت