اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

چند تبلت محبوب به نسخه جدید اندروید بروزرسانی می شوند

۱۱۷۴ شماره اطلاع نامه : چند تبلت محبوب به نسخه جدید اندروید بروزرسانی می شوند ۱۳۹۴/۰۱/۲۷ چند تبلت محبوب به نسخه جدید اندروید بروزرسانی می شوند تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات چند تبلت محبوب به نسخه جدید اندروید بروزرسانی می شوند

چند تبلت محبوب به نسخه جدید اندروید بروزرسانی می شوند

چند مدل از تبلت های پرطرفدار به نسخه جدید اندروید لالی پاپ بروزرسانی خواهند شد. این آپدیت جدید یک سری قابلیت های قدرتمند را به نرم افزار این محصولات اضافه کرده و حتی گرافیک زیباتری را در اختیار کاربران قرار می دهد که کار با این تبلت ها را لذت بخش تر از قبل خواهد کرد.

کمپانی های زیادی وارد مرحله بروزرسانی نسخه جدید اندروید شده اند و حتی برخی بر روی چند محصول خود این بروزرسانی را انجام داده اند. به خاطر این موضوع، رقابت شدیدی بین کمپانی ها ایجاد شده است و هر کدام سعی می کنند تا پرچمدار قدرتمند و پرطرفدارشان را به آپدیت جدید نسخه سیستم عامل اندروید مجهز کنند. کمپانی های سامسونگ، سونی و اچ تی سی جزء کمپانی هایی هستند که برای چند پرچمدار خود این بروزرسانی نسخه جدید اندرویدی را اجرا کرده اند.

کمپانی ال جی نیز وارد این رقابت شده است و تصمیم دارد تا چند مدل از تبلت های قدرتمندش را به آپدیت جدید مجهز کند تا کاربرانش را نسبت به استفاده از محصولاتش راضی نگه دارد. ال‌ جی رسما اعلام کرد که چند تبلت قدرتمندش را از امروز به اندروید لالی پاپ بروزرسانی می کند که این خبر بسیار خوبی برای کاربران این تبلت ها خواهد بود. تبلت های مورد نظر ال جی شامل G Pad 7.0، ال‌ جی G Pad 8.0، ال‌ جی G Pad 8.3 و ال‌ جی G Pad 10.1 می باشند که بروزرسانی آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید را در گوگل پلی دریافت می کنند.

با این بروزرسانی به این تبلت ها یک سری از قابلیت های نرم افزاری، اضافه شدن میانبرهای جدید، قابلیت خاص در دوربین و گرافیک زیباتر در رابط کاربری منو اضافه می شود که راحتی کار با این تبلت ها را به همراه خواهد داشت. علاوه بر این ال‌ جی اعلام کرد که این بروزرسانی را در وب سایت خود نیز قرار خواهد داد و کاربران قادر هستند تا از این طریق نیز دستگاهشان را به نسخه جدید سیستم عامل اندروید ارتقا دهند. نسخه جدید اندروید نسبت به نسخه‌ های قبلی ارتقای بسیار زیادی داشته و این آپدیت می‌تواند لذت بیشتری را از تبلت شما برایتان ایجاد کند.

جی اس ام آریا