اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

منبع تغذیه ای میان رده اما با قابلیت های حرفه ای

۱۱۷۵ شماره اطلاع نامه : منبع تغذیه ای میان رده اما با قابلیت های حرفه ای ۱۳۹۴/۰۱/۲۷ منبع تغذیه ای میان رده اما با قابلیت های حرفه ای کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات منبع تغذیه ای میان رده اما با قابلیت های حرفه ای

منبع تغذیه ای میان رده اما با قابلیت های حرفه ای

کمپانی DeepCool منبع تغذیه جدیدی به نام Quanta DQ850 را به سری منبع تغذیه های میان رده و نیمه حرفه ای خود افزود. این منبع تغذیه 850 واتی گواهی 80 Plus Gold را در زمینه بهره وری از انرژی کسب کرده و نرخ بازدهی آن بسته به میزان لود از 88% تا 92% متغیر است. توان بالا، قابلیت های متعدد و احتمالاً قیمت مناسب این محصول را به گزینه ای قابل تامل برای کاربری های مختلف تبدیل می کند.

Quanta DQ850 علاه بر کانکتورهای 24 ATX پینی، 4+4 پینی EPS و دو کانکتور 6+2 پینی PCIe ثابت، دو کانکتور 6+2 پینی PCIe، ده کانکتور تغذیه SATA و شش کانکتور مولکس مدولار و قابل جداسازی دارد. در زیر قاب DQ850، مدار ریل 12 ولتی یگانه با حداکثر شدت جریان 70 آمپر، مدار دو لایه حفاظت در برابر اختلالات الکترومغناطیسی (EMI)، تصحیح کننده ی ضریب توان فعال (active PFC)، قابلیت توقف توان خروجی در لود کمتر از 1 وات (i-Eco) و مدارهای حفاظتی رایج از جمله OVP، OCP، UVP و SCP قرار گرفته که همگی توسط یک فن 140 میلیمتری PWM خنک می شوند. این فن تا زمانی که دما و لود به آستانه تعریف نشده نرسد، کاملاً غیر فعال باقی می ماند که به کاهش میزان نویز کمک خواهد کرد. به نظر می رسد که OEM این محصول CWT باشد. هنوز این کمپانی زمان عرضه و یا قیمت این محصول را اعلام نکرده است.

شهر سخت افزار