اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

Prestige سری لپ تاپ‌های جدید MSI

۱۲۱۱ شماره اطلاع نامه : Prestige سری لپ تاپ‌های جدید MSI ۱۳۹۴/۰۲/۱۱ Prestige سری لپ تاپ‌های جدید MSI لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات Prestige سری لپ تاپ‌های جدید MSI

Prestige سری لپ تاپ‌های جدید MSI

شرکت MSI به تازگی سری لپ تاپ های جدیدی با نام Prestige که از فناوری True Color نیز بهره می برند را معرفی کرده است. با توجه به ویژگی های منتشر شده از این سری لپ تاپ ها به نظر می رسد که محصولات Prestige گزینه ای عالی برای علاقه مندان به مضامین چند رسانه ای، طراحان حرفه ای و مدیرانی که نیازمند یک دستگاه نسبتاً سبک هستند باشد.

سری لپ تاپ های جدید MSI از اجزای سخت افزاری قدرتمند و با عملکرد بالا، طراحی با کیفیت و جذاب و همچنین فناوری اختصاصی True Color که دقت نمایش رنگ ها را تا میزان حداکثر خود ارتقا می دهد برخوردار هستند. فناوری True Color با استفاده از کالیبره کردن و تنظیم میزان گرمی رنگ ها و همچنین تعیین طیف رنگ های مرئی و خاکستری موجود، بالاترین میزان دقت نمایش رنگ ها را فراهم می کند. پنل های True Color نیز توسط تطبیق طیف رنگ های اصلی با استانداردهای موجود در صفحات نمایش، متعادل ترین و طبیعی ترین تصاویر خروجی را به نمایش می گذارد.

آقای Andy Tung مدیر عامل شرکت MSI در مورد عملکرد این فناوری این طور می گوید: "فناوری True Color سبب شده است سری لپ تاپ های Prestige بهترین و طبیعی ترین نوع از رنگ های موجود را به نمایش بگذارند و تضمین کند که تصاویر خروجی مشاهده شده بر روی دوربین ها، تبلت ها، گوشی های همراه، تلویزیون ها و پرینترها دقیق ترین انعکاس رنگ ها را دارد."

سری لپ تاپ های Prestige شرکت MSI همچنین برای دست یابی به بالاترین عملکرد، 6 مد رنگی مختلف را هم فراهم آورده است. مد پیشفرض sRGB برای کارهای عادی و ایجاد یک گرافیک مطلوب، مد Gamer برای افزایش درخشندگی، مد Designer برای افزایش وضوح تصاویر، Anti-Blue برای حذف نورهای آبی اضافی و مضر و بالاخره مدهای Movie و Office به ترتیب برای ایجاد تصاویر روشن توسط بهینه سازی Contrast و به حداقل رساندن خستگی چشم پس از استفاده های طولانی مدت، از جمله مدهای موجود در رابط کاربری این لپ تاپ هستند.

می توان با در نظر گرفتن قطعات سخت افزاری همچون پردازنده Core i7 شرکت اینتل، کارت گرافیک GeForce GTX 950M شرکت انویدیا، کارت شبکه Killer Gaming، صدای Dynaudio همراه با فناوری Audio Boost شرکت MSI و پشتیبانی از 3 نمایشگر هم زمان آن هم با وضوح 4K و توسط خروجی های HDMI و Mini DisplayPort، عملکرد عالی و قدرتمند لپ تاپ های موجود در سری محصولات Prestige را به عینه مشاهده کرد. علاوه بر این سری لپ تاپ های Prestige با صفحه نمایش های مات و فناوری های مربوط به زاویه دید عریض همراه شده است تا این تصاویر خروجی با کیفیت از جهات مختلفی قابل مشاهده باشند. این لپ تاپ های جدید هم اکنون در دو ابعاد مختلف صفحه نمایش و در اندازه های 15 و 17 اینچی و با قیمت پایه 1199 دلار در دسترس هستند.

شهر سخت افزار