اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

Lenovo LaVie Z لپ‌تاپ فوق سبک لنوو وارد بازار شد

۱۲۱۹ شماره اطلاع نامه : Lenovo LaVie Z لپ‌تاپ فوق سبک لنوو وارد بازار شد ۱۳۹۴/۰۲/۱۵ Lenovo LaVie Z لپ‌تاپ فوق سبک لنوو وارد بازار شد لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات Lenovo LaVie Z لپ‌تاپ فوق سبک لنوو وارد بازار شد

Lenovo LaVie Z لپ‌تاپ فوق سبک لنوو وارد بازار شد

اگر به دنبال یک لپ‌تاپ سبک‌ وزن هستید اما به هر دلیلی مک‌بوکِ اپل شما را راضی نمی‌کند، این اتفاق برای شما خوشحال‌ کننده خواهد بود که لنوو فروش دو لپ‌تاپ LaVie Z و LaVie Z 360 را در امریکا آغاز کرده‌ است.

دو لپ‌تاپ 13 اینچی که در آن‌ها تعادل خوبی بین کارایی بالا و طراحی سبک بر قرار شده و حمل آن‌ها آسان خواهد بود. این دو لپ‌تاپ از صفحه نمایش Quad HD، پردازنده‌ی Core i7، 8 گیگابایت حافظه‌ی رم و درایو SSD با ظرفیت 256 گیگابایت بهره می‌برند. تفاوت بزرگ مدل 360 در صفحه نمایش لمسی و قابلِ تبدیلِ آن است که با استفاده از آن می‌توانید لپ‌تاپِ خود را به طور موقتی به یک تبلت تبدیل کنید. البته موارد منفی هم در مورد این لپ‌تاپ‌ها وجود دارد. بر خلاف ادعای گذشته‌ی لنوو، وزن این لپ‌تاپ‌ها مقداری از 1.87 پوند (حدود 850 گرم) بالاتر است.

همچنین قیمت مدل‌های معرفی‌شده از قیمتی که انتظار می‌رفت بسیار گران‌تر است. مدل LaVie Z با 1700 دلار (نزدیک به 56.100.000 ریال) و مدل LaVie Z 360 با 1850 دلار (حدود 61.050.000 ریال) قیمت دارند، هر چند فعلا پس از تخفیف خرید اولیه، به ترتیب 1499 دلار و 1699 دلار به فروش می‌رسند. پیش‌بینی می‌شد که قیمت این مدل‌ها حداقل 200 دلار پایین‌تر از قیمت‌های حاضرِ آن‌ها اعلام شود. احتمال وجود مدل‌های ارزان‌قیمت‌تر و طبیعتاً ضعیف‌تر هم وجود دارد اما کسانی که نمی‌توانند صبر کنند، چاره‌ای جز خرید نسخه‌های گران‌قیمت نخواهند داشت.

شهر سخت افزار