اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

Surface Pro 4 احتمالا تا یک ماه آینده معرفی خواهد شد

۱۲۲۰ شماره اطلاع نامه : Surface Pro 4 احتمالا تا یک ماه آینده معرفی خواهد شد ۱۳۹۴/۰۲/۱۵ Surface Pro 4 احتمالا تا یک ماه آینده معرفی خواهد شد تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات Surface Pro 4 احتمالا تا یک ماه آینده معرفی خواهد شد

Surface Pro 4 احتمالا تا یک ماه آینده معرفی خواهد شد

زمان آن رسیده که مایکروسافت علاقه‌مندان را با معرفی جانشین تبلت Surface Pro 3 شگفت‌ زده کند. مایکروسافت اخیراً خط تولید تبلت‌های خود را با تولید Surface 3 احیا کرده و طبیعتاً همه به دنبال اخباری از برنامه‌ی شرکت برای تولید Surface Pro 4 هستند. اگر شایعات منتشر شده حقیقت داشته باشند، مایکروسافت تبلت جدید خود را تا پایان این ماه میلادی عرضه خواهد کرد.

حدود یک سال از عرضه‌ی Surface Pro 3 می‌گذرد اما مایکروسافت در کنفرانس بیلد در هفته‌ی گذشته صحبتی از سخت‌افزار جدیدی به میان نیاورده است. اما نکته‌ی مهم اینجاست که در بیلد سال گذشته نیز خبری از معرفی Surface Pro 3 وجود نداشت و به جای آن مایکروسافت در یک رویداد محدودتر پرچمدار تبلت‌های خود را معرفی کرده بود. بنابراین احتمال انجام کار مشابه در مورد Surface Pro 4 دور از انتظار به نظر نمی‌رسد.

طبق شایعات، Surface Pro 4 از سری پردازنده‌ی Intel Core i قدرت می‌گیرد اما طراحی بدون فن خواهد داشت که این موضوع باعث باریک‌تر شدن این تبلت نسبت به مدل پیشین می‌شود. البته بدیهی است که اطلاعات منتشر شده فعلا فقط شایعات غیر رسمی هستند و تا زمانی که مایکروسافت رسما Surface Pro 4 را معرفی نکند نمی‌توان دید روشنی در مورد این تبلت به دست آورد.

شهر سخت افزار