اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

وان پلاس HydrogenOS را 7 خرداد رونمایی می‌ کند

۱۲۳۵ شماره اطلاع نامه : وان پلاس HydrogenOS را 7 خرداد رونمایی می‌ کند ۱۳۹۴/۰۲/۲۱ وان پلاس HydrogenOS را 7 خرداد رونمایی می‌ کند فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات وان پلاس HydrogenOS را 7 خرداد رونمایی می‌ کند

وان پلاس HydrogenOS را 7 خرداد رونمایی می‌ کند

شرکت چینی وان پلاس تاریخ رونمایی از رام اختصاصی خود را ۲۸ مِی اعلام کرده است، این کمپانی کشور چین را برای معرفی HydrogenOS برگزیده است.

HydrogenOS یکی از رام‌های اختصاصی شرکت چینی وان پلاس است. در واقع این رام جدید را باید نسخه‌ی چینی رام Oxygen OS عنوان کرد که برای اولین بار ماه گذشته برای گوشی One عرضه شد. این رام تحت نسخه‌ی ۵.۰ از اندروید آبنبات چوبی است و بهبودهای کیفی و عملکرد بهتری را شامل می‌شود. ضمنا بر اساس اطلاعات ارائه شده این رام از نظر کاهش مصرف باتری نیز بهبود یافته است.

وان پلاس پس از آنکه کمپانی سایانوژن همکاری خود را با کمپانی‌های هندی برای عرضه‌ی رام سفارشی خود آغاز کرد، در اثر موارد قانونی پیش آمده در هند، اقدام به توسعه‌ی رام اختصاصی خود کرد. در ضمن انتظار می‌رود گوگل نیز ۲۸ مِی، نسخه جدید اندروید را با اسم رمز Android M طی کنفرانس توسعه دهندگان I/O معرفی کند.

زومیت