اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

تبلت جدید سامسونگ با اسم رمز CHOPIN-LTE مشاهده شد

۱۲۶۵ شماره اطلاع نامه : تبلت جدید سامسونگ با اسم رمز CHOPIN-LTE مشاهده شد ۱۳۹۴/۰۳/۰۱ تبلت جدید سامسونگ با اسم رمز CHOPIN-LTE مشاهده شد تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات تبلت جدید سامسونگ با اسم رمز CHOPIN-LTE مشاهده شد

تبلت جدید سامسونگ با اسم رمز CHOPIN-LTE مشاهده شد

در نتایج بنچمارک Geekbench دستگاه جدیدی از سامسونگ با اسم رمز CHOPIN-LTE دیده شده که اطلاعات پیرامون آن خبر از معرفی یک تبلت جدید توسط غول دنیای تکنولوژی می‌دهد. به احتمال بسیار زیر CHOPIN-LTE یک تبلت با مشخصات خوب از جانب سامسونگ است.

از روز ششم ماه مِی، در مجموع چهار نتیجه‌ از تست نرم‌ افزاری یک دستگاه در نتایج بنچمارک Geekbench رویت شده است که مشخصات این دستگاه، باعث ایجاد گمانه‌زنه‌هایی در خصوص یک دستگاه جدید سامسونگ می‌شود. احتمالا مهم‌ترین بخش این دستگاه، مشخصات سخت افزاری آن می باشد. به احتمال زیاد این دستگاه از مشخصات دارای نسخه‌ی ۵.۱ آبنبات چوبی، چهار گیگابایت حافظه‌ی رم و پردازنده‌ی اینتل اتم x5-Z8500 است.

اتم x5-Z8500 جدیدترین تراشه‌ی اینتل بوده و دارای لیتوگرافی ۱۴ نانومتری چری‌تیل است که در نهایت پردازنده‌ای چهار هسته‌ای با فرکانس ۲.۲۴ گیگا هرتزی را فراهم می‌کند. این پردازنده دارای نسل هشتم اینتل گرافیک تعبیه شده بر روی برد است. این پردازنده با تست‌های انجام شده، عملکردی مشابه پردازنده‌ی گوشی هوشمند گلکسی نوت ۴ دارد. البته هنوز مشخصاتی در خصوص نمایشگر و رزولوشن آن در دسترس نیست.

زومیت