اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

Seagate Backup Plus Slim باریک ترین هارد پرتابل جهان

۱۲۷۷ شماره اطلاع نامه : Seagate Backup Plus Slim باریک ترین هارد پرتابل جهان ۱۳۹۴/۰۳/۰۷ Seagate Backup Plus Slim باریک ترین هارد پرتابل جهان فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات Seagate Backup Plus Slim باریک ترین هارد پرتابل جهان

Seagate Backup Plus Slim باریک ترین هارد پرتابل جهان

در شرایط امروز و با رشد چشمگیر تنوع و حجم داده ها، نیاز به دستگاه های ذخیره سازی با حجم بیشتر و سهولت و امنیت بالاتر هر روز بیش از پیش حس می شود. در این میان هارد های اکسترنال مورد توجه کاربران مختلف قرار دارند. هارد های اکسترنال فضاهایی قابل حمل هستند که برای نگهداری داده ها مورد استفاده قرار می گیرند و به علت سایز و وزنشان قابلیت جابه جایی بالایی دارند.

شرکت سیگیت که یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات ذخیره اطلاعات می باشد، هاردهای اکسترنال بک آپ پلاس خود را با ظرفیت های 1 و 2 ترابایت و سایز 45 سانتیمتر وارد بازارها کرده است. بسیاری از کاربران هارد اکسترنال را جهت اختصاص فضایی مجزا برای بک آپ گیری و قرار دادن اطلاعات مهم در مکانی ایمن و خصوصی انتخاب می نمایند که البته برای این نوع افراد امکان جا به جایی داده ها نیز از اهمیت خاصی برخوردار است، زیرا با استفاده از این مزیت قادرند تا دوستان، همکاران و عزیزان خود را نیز از داده های خود بهره مند سازند.

سیگیت بک آپ پلاس باریک‌ ترین هارد پرتابل اکتسرنال در جهان می باشد که از رنگ بندی های بسیار مختلفی تشکیل شده است. با استفاده از این هارد به راحتی می توان از تمامی اطلاعات بک آپ گرفت و تمامی اطلاعات را با امنیت بسیار بالا به اشتراک  گذاشت. یکی از ویژگی هایی که این هارد را خاص کرده است، امکان بک آپ کردن و ذخیره اطلاعات به طور مستقیم از روی تلفن های همراه هوشمند با استفاده از نرم افزار Mobile Backup است. سیگیت بک آپ پلاس اسلیم با 2 سال گارانتی شرکت سازگار ارقام در بازارهای کشور عرضه می گردد.

شهر سخت افزار