اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

نخستین تبلت اندرویدی گیمینگ ایسر با تراشه اینتل معرفی شد

۱۲۹۲ شماره اطلاع نامه : نخستین تبلت اندرویدی گیمینگ ایسر با تراشه اینتل معرفی شد ۱۳۹۴/۰۳/۱۲ نخستین تبلت اندرویدی گیمینگ ایسر با تراشه اینتل معرفی شد تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات نخستین تبلت اندرویدی گیمینگ ایسر با تراشه اینتل معرفی شد

نخستین تبلت اندرویدی گیمینگ ایسر با تراشه اینتل معرفی شد

شرکت‌های ایسر و اینتل عقیده دارند که بازی کردن روی گجت‌هایی همانند موبایل و تبلت با پردازنده‌های پر قدرت لذت بیشتری برای کاربران دارد. از این‌رو ایسر و اینتل با همکاری یکدیگر اولین تبلت اندرویدی مجهز به پردازنده‌ی Atom x7 را معرفی کرده‌اند.

محصول جدید ایسر که Predator 8 نام دارد اولین تبلت مجهز به پردازنده‌ی Atom x7 با لیتوگرافی ۱۴ نانومتری است. این تبلت با هدف گیمینگ معرفی شده و طراحی آن نیز به گونه‌ای است که امکان بازی کردن را برای کاربران فراهم می‌کند. در قسمت جلویی تبلت چهار اسپیکر قرار دارد و از لحاظ ظاهری نیز دارای زاویه‌های تیز و رنگ‌های قرمز، سیاه، سفید و خاکستری است. علاوه بر این پردازنده‌ی گرافیکی نسل هشتم اینتل در آن بکار برده شده که رندر سه بعدی و تجربه‌ی جدید از ویدئوهای بازی را فراهم می‌کند. احتمالا این تبلت در ماه‌های آتی روانه‌ی بازار می‌شود.

زومیت