اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

معرفی پرچمدار آتی کارت گرافیک های EVGA

۱۲۹۹ شماره اطلاع نامه : معرفی پرچمدار آتی کارت گرافیک های EVGA ۱۳۹۴/۰۳/۱۶ معرفی پرچمدار آتی کارت گرافیک های EVGA فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات معرفی پرچمدار آتی کارت گرافیک های EVGA

معرفی پرچمدار آتی کارت گرافیک های EVGA

کمپانی EVGA، پرچمدار آتی کارت گرافیک های خود را به نام GeForce GTX 980 Ti Classified K|ngp|n Edition معرفی کرد. این کارت توسط اورکلاکر مشهور Vince Lucido، با نام مستعار "K|NGP|N" که همکاری نزدیکی با این کمپانی دارد طراحی شده و تلفیقی از بهترین تراشه های GTX 980 Ti، سریع ترین حافظه های GDDR5 و قوی ترین مدار تغذیه بوده و فقط برای تحقق یک هدف خلق شده و آن در هم کوبیدن رکوردها است.

برد PCB این کارت کاملاً سفارشی و بزرگتر از مدل مرجع می باشد، اما از نظر طولی کوتاه تر از ASUS Strix است. مدار تغذیه دیجیتال این کارت با برخورداری از 15 فاز برای پردازنده گرافیکی، می تواند تا 600 آمپر جریان ارائه کند. توان مورد نیاز این مدار تغذیه قدرتمند توسط دو کانکتور 8 پینی و یک 6 تامین می شود که در نوع خود بی نظیر است و به اورکلاکینگ پایداری می بخشد. هسته خنک کننده برای انتقال بهتر حرارت از مس ساخته شده و لوله های ناقل حرارت مسی نیز حرارت را به سرعت به رادیاتور منتقل می کنند تا دو فن 100 میلیمتری آن را دفع سازند. فرکانس پردازنده گرافیکی و حافظه این کارت اعلام نشده اما انتظار می رود که یکی از سریع ترین کارت های مبتنی بر پردازنده گرافیکی GTX 980 Ti باشد.

شهر سخت افزار