اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

تجربه صدای شفاف تر و واقعی تر با Soundbar

۱۳۱۳ شماره اطلاع نامه : تجربه صدای شفاف تر و واقعی تر با Soundbar ۱۳۹۴/۰۳/۲۰ تجربه صدای شفاف تر و واقعی تر با Soundbar فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات تجربه صدای شفاف تر و واقعی تر با Soundbar

تجربه صدای شفاف تر و واقعی تر با Soundbar

هنوز مدت زیادی از حضور ساندبار در بازار نمی‌گذرد که این محصول، جای خود را در خانه بسیاری از ایرانی‌ها باز کرده است. طراحی و تکنولوژی پیشرفته در ساندبار و قابلیت پخش همزمان صدا در دو جهت افقی و عمودی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا صدایی درست مانند صدای طبیعت بشنوید.

در چند سال گذشته، بازار سینمای خانگی مانند تلویزیون‌ها گسترده‌تر شده است. تلویزیون‌ها با طراحی شیک و باریک، مشتری را ترغیب می‌کند که این محصول صوتی زیبا و ظریف را خریداری کند. از این رو، تولید و عرضه نسل جدید سینمای خانگی با نام ساندبار با قابلیت نصب روی دیوار یا قرارگیری روی زمین، مورد توجه قرار گرفته است. ساندبار این امکان را برای کاربران فراهم می‌سازد تا کیفیت صدا را بالاتر ببرند، بدون اینکه نیاز به بلندگوهایی باشد که انبوهی از سیم‌ها در اطرافشان دیده شود. ساندبار با طراحی خاص و منحصربه‌فرد خود تا کنون نظر بسیاری را به سوی خود جلب کرده است. اگر در خرید سینمای خانگی نسبت به کیفیت و شفافیت صدا، نداشتن نویز در صدای خروجی و فاکتورهای مهمی از این دست، اهمیت می‌دهید و روی کیفیت صدا حساس و سختگیر هستید، می‌توانید ساندبار را انتخاب کنید.

صدای بیس و چند کاناله باعث می‌شود تا از تماشای تلویزیون و شنیدن صدایی با حداکثر جزییات، لذت ببرید. امکانی که این سینمای خانگی برایتان فراهم می‌آورد شما را به واقعیت صدا نزدیک‌تر می‌کند. علاوه بر قدرت انحصاری ساندبار در پخش صدا نباید از طراحی زیبای این گجت غافل شد. طراحی موزون و باریک این محصول، برای هر فضایی متناسب است و به همراه ساب‌ووفر صدایی واضح و قدرتمند را برای شما به ارمغان می‌آورد. از دیگر امکانات مهم این سینمای خانگی می‌توان به قابلیت پخش صدای تلویزیون به صورت وای فای و از طریق بلوتوث اشاره کرد.

ساندبار امکان اتصال بی‌سیم به تلویزیون را نیز داشته و می‌توانید از طریق تلفن همراه هوشمند خود آن را خاموش یا روشن و همچنین موسیقی موردعلاقه خود را از طریق آن پخش کنید. باید گفت با ساندبار شنیدن موسیقی‌های متنوع موجود بر دستگاه‌های مختلف با تکنولوژی Bluetooth و Hi-Fi Codec آسان شده است. در ساندبار صدای فراگیر Surround که یکی از بارزترین ویژگی‌های سینمای خانگی است، توسط الگوریتم‌های تخصصی توزیع صدا و به‌صورت نرم‌افزاری تولید می‌شود. از این روست که ساندبار نسل جدید سینمای خانگی نامیده شده است. چرا که علاوه بر ویژگی‌های اصلی سینمای خانگی، تکنولوژی‌های به‌روزی چون پخش صدا به‌ صورت بی‌سیم و در یک محصول جمع و جور برای شما فراهم آمده است.

شهر سخت افزار