اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

تبلت‌ های تاشو از سامسونگ

۱۳۲۴ شماره اطلاع نامه : تبلت‌ های تاشو از سامسونگ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴ تبلت‌ های تاشو از سامسونگ تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات تبلت‌ های تاشو از سامسونگ

تبلت‌ های تاشو از سامسونگ

کمپانی سامسونگ همیشه سعی دارد تا ایده های جالب و منحصربفردی را در محصولات خود استفاده کند و در همین راستا از سری تبلت های فوق العاده خود با قابلیت تاشو و خمیدگی همراه با ویژگی های قدرتمند و متفاوت به زودی رونمایی خواهد کرد.

محصول جدید سامسونگ همانند یک کاغذ تا می شود تا در دست نگه داشتن و حمل آن برای کاربران راحت تر انجام شود. این تبلت های جدید، قابلیت های قدرتمند و خاصی را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهند. سامسونگ پس از عرضه موفق گوشی های هوشمند Galaxy Note Edge و Galaxy S6 edge، به فکر تولید سری تبلت های متفاوتی رسیده که با نام foldable یا تاشو، که کاربر را قادر می‌سازد از یک تبلت در حالت مینی و یا با صفحه نمایش بزرگ بهره ببرد و برای اینکار تنها کاری که باید انجام دهد، باز کردن صفحه نمایش است.

این تبلت ها به سادگی و در کمترین زمان ممکن می توانند همانند یک کاغذ تا شوند، بدون اینکه آسیبی ببینند یا مشکلی پیدا کنند. این رویکرد جدید در ساخت تبلت ها به سامسونگ کمک می کند تا تبلت های بیشتری را به فروش برساند زیرا تبلت ها تبدیل به یکی از وسایل مورد نیاز کاربران شده اند که با داشتن چنین قابلیتی و تا شدن می توانند از استقبال چشمگیری برخوردار شوند. بر اساس تصاویر منتشر شده، می توان گفت این عکس به نوت اج شباهت‌ هایی دارد چرا که لبه آن در یک سمت خمیدگی را نشان می‌ دهد و در کل نیز شامل سه صفحه است که بر روی یکدیگر قرار می‌گیرند و در حالت باز شدن مجموعا یک صفحه نمایش بزرگ را تشکیل خواهند داد.

این فناوری می تواند به سایر محصولات سامسونگ مانند تلویزیون ها یا گوشی های هوشمند نیز وارد شود که تلویزیونی با اندازه های بزرگ را به سادگی می توان آن را تا و حمل کرد. باید منتظر ماند تا این محصولات عرضه شوند زیرا جزئیات بیشتری از آن منتشر نشده اما عرضه چنین محصولی از سوی سامسونگ می تواند تحول عظیمی را در عرصه نمایشگرها به وجود آورد.

جی اس ام آریا