اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

۶ اتفاقی که در E3 امسال رخ خواهد داد

۱۳۲۷ شماره اطلاع نامه : ۶ اتفاقی که در E3 امسال رخ خواهد داد ۱۳۹۴/۰۳/۲۵ ۶ اتفاقی که در E3 امسال رخ خواهد داد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات ۶ اتفاقی که در E3 امسال رخ خواهد داد

۶ اتفاقی که در E3 امسال رخ خواهد داد

آینده صنعت گیم درست به گذشته آن شباهت دارد. شایعات، تاخیرها، تاییدها و معرفی‌ها هر ساله انجام شده‌اند و هیجان‌های صنعت گیم را پایه‌گذاری کرده‌اند. با ما و ۶ اتفاقی که در E3 2015 رخ خواهد داد همراه باشید.

E3 را می‌توان مهم‌ترین رویداد‌ صنعت بازی‌های ویدیویی قلمداد کرد، مخصوصا نمایش‌های آن در سال ۲۰۱۵، زیرا بزرگان این صنعت مانندHalo ،Uncharterd و Mario در کنار دیگر بزرگان دنیای گیم در آن حضور خواهند داشت. بازی‌هایی که کمپانی‌های مایکروسافت، سونی و نینتندو برای هر چه بهتر نشان دادن کنسول خود از آن‌ها رونمایی می‌کنند و به دید عموم می‌گذارند. در کنار آن‌ها، استودیوها و کمپانی‌های مستقل اعم از بزرگ و کوچک در تلاش برای نمایش بازی خود و یافتن جایگاهی برای آن هستند. چه بازی‌هایی مانند Call of Duty و Assassin’s Creed که هر ساله پای ثابت E3 هستند و چه بازی‌هایی که طرفداران خود را آن قدر تشنه می‌گذارند که با نمایش خود تمام وجود شخص را هیجان‌زده می‌کنند.

همچنین این E3 لذت خاص دیگری را در خود پنهان کرده است. بازی‌هایی که زمانی معرفی شده بودند و رفته رفته در طول تاریخ حک شدند هیچ حرفی از آن‌ها زده نشد. بازی‌هایی چون The Last Guardian حتی قرار بود برای نسل گذشته کنسول‌ها عرضه شود و حال به نسل جدید کشیده شده است. جدا از بحث بازی، امسال مهم‌ترین پیشرفت‌ها در صنعت تکنولوژی را شاهد خواهیم بود. عینک‌های واقیعت مجازی و واقعیت افزوده احتمالا نمایش‌های بزرگی را از آن خود خواهند کرد. اما به هر حال در بین تمامی شگفتی‌های E3 سال ۲۰۱۵، شش نکته برتر در میان آن‌ها وجود دارد که این نمایشگاه را بیش از پیش درخشان‌تر می‌کند.

زومیت