اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

نسخه 1 ترابایتی PlayStation 4 در راه است

۱۳۴۸ شماره اطلاع نامه : نسخه 1 ترابایتی PlayStation 4 در راه است ۱۳۹۴/۰۴/۰۱ نسخه 1 ترابایتی PlayStation 4 در راه است فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات نسخه 1 ترابایتی PlayStation 4 در راه است

نسخه 1 ترابایتی PlayStation 4 در راه است

در نمایشگاه E3 امسال سونی و مایکروسافت تعداد انبوهی از بازی های جدید را معرفی کردند، اما بدون شک در این نمایشگاه جای خالی معرفی قطعات سخت افزاری جدید حس شد. در حالی که چندی پیش مایکروسافت از نسخه 1 ترابایتی کنسول بازی Xbox One رونمایی کرد، امروز نیز سونی اعلام کرد که نسخه Ultimate Player Edition از کنسول پرطرفدار PS4 که نسبت به نسخه های قبلی از دو برابر حافظه ذخیره سازی برخوردار است، به زودی در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

بنا بر اطلاعاتی که تا کنون در دسترس قرار گرفته است این نسخه جدید قرار است از 15 ام ماه جولای در اروپا قابل دسترس باشد. اگر چه دیگر قطعات سخت افزاری و ویژگی های ظاهری این نسخه جدید، نسبت به نسخه قبلی بدون تغییر مانده است اما سونی مدعی است که نسخه Ultimate Player Edition دارای 10 درصد وزن کمتر و همچنین 8 درصد مصرف انرژی پایین تری است. متاسفانه قیمت این نسخه از کنسول بازی سونی هنوز اعلام نشده است اما نسخه 1 ترابایتی از کنسول محبوب PS4 تنها خبری نبود که امروز از کمپانی سونی به بیرون راه پیدا کرد.

سونی امروز آپدیت جدیدی از برنامه PlayStation برای iOS و اندروید منتشر کرد. اگر چه در این آپدیت تعدادی ویژگی جدید و جذاب به این برنامه افزوده شده است اما هنوز این Application در حد و اندازه شرکت سونی و کنسول بازی اش نیست. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که به این برنامه افزوده شده است، امکان وارد کردن گیفت کارت های PSN و دیگر کدهای ارتقا است. به این ترتیب دیگر برای استفاده از این قابلیت ها نیازی به روشن کردن کنسول بازی نخواهد بود. همچنین در این نسخه جدید امکان قرار دادن نظرات از طریق تبلت و گوشی نیز میسر شده است که سبب می شود ارتباط کاربران راحت تر صورت بگیرد.

شهر سخت افزار