اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

کمپانی MSI کارت گرافیک قدرتمند خود را به جمع رقبا فرستاد

۱۳۵۱ شماره اطلاع نامه : کمپانی MSI کارت گرافیک قدرتمند خود را به جمع رقبا فرستاد ۱۳۹۴/۰۴/۰۴ کمپانی MSI کارت گرافیک قدرتمند خود را به جمع رقبا فرستاد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات کمپانی MSI کارت گرافیک قدرتمند خود را به جمع رقبا فرستاد

کمپانی MSI کارت گرافیک قدرتمند خود را به جمع رقبا فرستاد

پس از معرفی رسمی کارت گرافیک قدرتمند Radeon R9 Fury X توسط AMD، برندهای مختلف تجاری نیز یکی پس از دیگری محصولات بر پایه این کارت گرافیک را معرفی می کنند. پس از گیگابایت و همان طور که انتظار می رفت MSI نیز امروز محصول بر پایه این کارت گرافیک خود را معرفی کرد. MSI با معرفی این کارت گرافیک، محصول دیگری را به مجموعه محصولات محبوب و پر طرفدار AMD R9 و R7 300 اضافه کرد.

MSI R9 Fury X 4G برای به نمایش گذاشتن عملکردی بی سابقه به 4 گیگابایت حافظه نوع HBM (با پهنای باند بالا) و هسته گرافیکی Fiji مجهز شده است. در اصل کارت گرافیک AMD Fury X را باید برای آینده پیش روی کاربرد هایی همچون گیمینگ با وضوح بالا و دستگاه های واقعیت مجازی مناسب دانست. زبان طراحی این کارت گرافیک بسیار کوچک تر از کارت های امروزی است و این به این معنی است که می توان آن را در همه کیس ها جای داد.

خنک کننده این کارت گرافیک هم بسیار کارامد است و با ساختار خنک کننده مایع چرخه بسته ای که در اختیار دارد می تواند دمای کارت را در هنگام اجرای بازی ها در حدود 50 درجه سانتی گراد ثابت نگه دارد. رادیاتور این خنک کننده می تواند به صورت مستقیم در درون محفظه کارت قرار بگیرد تا گرمای تولیدی به صورت مستقیم و با استفاده از یک فن 120 میلی متری به بیرون هدایت شود. علاوه بر این موارد MSI R9 Fury X 4G دارای چند لامپ LED است که در اطراف کارت قرار گرفته اند و می توانند نمایشگر مناسبی برای دما و فشار کاری کارت گرافیک باشند.

شهر سخت افزار