اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

سرفیس پرو 4 مایکروسافت امسال عرضه نمی‌شود

۱۳۷۶ شماره اطلاع نامه : سرفیس پرو 4 مایکروسافت امسال عرضه نمی‌شود ۱۳۹۴/۰۴/۱۷ سرفیس پرو 4 مایکروسافت امسال عرضه نمی‌شود تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات سرفیس پرو 4 مایکروسافت امسال عرضه نمی‌شود

سرفیس پرو 4 مایکروسافت امسال عرضه نمی‌شود

با توجه به نزدیک شدن زمان انتشار نسخه‌های نهایی ویندوز 10، شایعات پیرامون گوشی‌ها و تبلت‌های مایکروسافت نیز داغ شده است. بر خلاف اینکه گفته می‌شد قرار است تبلت قدرتمند سرفیس پرو 4 تا پایان تابستان معرفی شود، امروز خبری منتشر شده که نشان می دهد این اتفاق در سال جاری میلادی رخ نمی‌دهد.
وب‌سایت Business Korea در گزارش جدید خود مدعی شده است که ردموندی‌ها حجم زیادی از SSD‌های 256 گیگابایتی را بر پایه‌ی آخرین فناوری NVME سامسونگ سفارش داده است. انتظار می‌رود تحویل این سفارش نیمه دوم سال 2016 میلادی میسر شود و از طرف دیگر بخش ژاپنی انگجت نیز اعلام کرده سرفیس پرو 4 به اس‌اس‌دی‌های ساخت سامسونگ مجهز خواهد شد که با این اوصاف نمی‌توانیم در سال جاری میلادی منتظر رونمایی از این تبلت جذاب باشیم.
 
درایوهای جامد سامسونگ مبتنی بر فناوری NVME باعث سریع تر شدن عملکرد و بهبود تجربه نهایی کاربران می‌شود. البته همه چیز هنوز در حد شایعه است و معمولا هم کمی بزرگنمایی می‌شود. با توجه به شایعات قبلی بعید نیست مایکروسافت اواخر فصل تابستان و آغاز فصل مدارس و دانشگاه‌ها بعد از انتشار نسخه‌ی نهایی ویندوز 10، سرفیس پرو 4 را نیز عرضه کند. سرفیس پرو ۳ موفق‌ترین تبلت مایکروسافت بود و انتظار می‌رود ردموندی‌ها با توجه به تجربه‌ی موفقی که در آن داشتند بتوانند موفقیت خود را در سرفیس پرو ۴ نیز تکرار کنند.
زومیت