اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

ایسوس سه کارت گرافیک GTX 980 Ti جدید عرضه می کند

۱۳۷۸ شماره اطلاع نامه : ایسوس سه کارت گرافیک GTX 980 Ti جدید عرضه می کند ۱۳۹۴/۰۴/۱۷ ایسوس سه کارت گرافیک GTX 980 Ti جدید عرضه می کند فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات ایسوس سه کارت گرافیک GTX 980 Ti جدید عرضه می کند

ایسوس سه کارت گرافیک GTX 980 Ti جدید عرضه می کند

کمپانی ایسوس افزون بر کارت گرافیک GTX 980 Ti STRIX که هم اکنون در بازارهای جهانی عرضه شده، سه کارت سفارشی و حرفه ای دیگر مبتنی بر این پردازنده گرافیکی را به نمایش گذاشته است.
GTX 980 Ti Poseidon Platinum دارای خنک کننده هیبردی است که افزون بر خنک کننده بادی (ایر) دو فنِ آن، برای دست یابی به کارایی بیشتر می توان از آب نیز بهره گرفت. برد PCB این کارت از تمامی کارت های دیگر GTX 980 Ti ایسوس طول کمتری دارد. مدل بعدی GTX 980 Ti MATRIX نام دارد و برند مشهور جمهوری خلق گیمرهای ایسوس (ROG) را یدک می کشد. خنک کننده DirectCU II این کارت نسبت به مدل قبلی تنومند تر است و رنگ بندی مشکی و سرخ این سری را حفظ کرده است.

این کارت مدار تغذیه قدرتمند تری با تعداد فاز رگولاتور ولتاژ بیشتری دارد. انتظار می رود که این کارت بیش از 20% نسبت به مدل مرجع سریع تر باشد. سرانجام به مدل 20th Anniversary می رسیم که در تعداد محدودی تولید می شود. این کارت رنگبندی طلایی زیبایی دارد. ایسوس برای طرفداران خود فلش درایور OTG زیبایی را نیز به نمایش گذاشته است. انتظار می رود که هر سه این کارت ها، طی چند هفته آینده رسماً معرفی شوند.
شهر سخت افزار