اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

لاجیتک با معرفی برند جدید خود، نام خود را نیز به لاجی تغییر داد

۱۳۸۳ شماره اطلاع نامه : لاجیتک با معرفی برند جدید خود، نام خود را نیز به لاجی تغییر داد ۱۳۹۴/۰۴/۱۸ لاجیتک با معرفی برند جدید خود، نام خود را نیز به لاجی تغییر داد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات لاجیتک با معرفی برند جدید خود، نام خود را نیز به لاجی تغییر داد

لاجیتک با معرفی برند جدید خود، نام خود را نیز به لاجی تغییر داد

کمپانی لاجینک (Logitech) دیروز رسما از طراحی جدید برند خود پرده برداشت، اما تغییرات فقط به برند این کمپانی محدود نشده و از این پس این کمپانی را باید با نام جدید آن یعنی لاجی (Logi) بشناسیم.
لاجیتک دیروز از برند جدید خود پرده برداشت و حتی در پی تغییرات صورت گرفته نام خود را نیز از لاجیتک به لاجی تغییر داده است. لاجیتک یکی از تولیدکنندگان لوازم جانبی برای محصولاتی نظیر آیپد‌های اپل است که از جمله‌ی این لوازم جانبی می‌توان به انواه کیبوردها، ماوس و بلندگو اشاره کرد. براکن دارل، مدیرعامل لاجیتک با اشاره به اهمیت طراحی در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:
 
"ما با عرضه‌ی محصولاتی که شامل آخرین فناوری‌ها هستند و تجربه‌ی کاربری لذت بخشی را برای کاربران رقم می‌زنند، برند لاجیتک را از نوع آفریده‌ایم. محصولات ما راه درازی را پشت سر گذاشته‌اند و اکنون زمان آن رسیده تا برند کمپانی نیز همگام با محصولات تغییراتی را به خود ببیند."
 
لوگوی جدید کمپانی تغییراتی را به خود دیده، به طوری که شاهد لوگویی بولد به همراه رنگ‌های زنده‌تری هستیم. ضمنا می‌توان زیر برند لاجی را نیز در نوشته‌ی لاجیتک مشاهده کرد. لاجیتک به این نکته اشاره کرده که برند لاجی در سری محصولات جدید این کمپانی که نشان از ورود لاجیتک به حوزه‌های جدید دارد، مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این کمپانی اعلام کرده که اولین محصولات لاجی در آینده‌ی نزدیک روانه‌ی بازار شده و همه را متعجب خواهد کرد.
زومیت