اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

تبلت حرفه ای و پیشرفته سامسونگ در راه است

۱۳۹۷ شماره اطلاع نامه : تبلت حرفه ای و پیشرفته سامسونگ در راه است ۱۳۹۴/۰۴/۲۲ تبلت حرفه ای و پیشرفته سامسونگ در راه است تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات تبلت حرفه ای و پیشرفته سامسونگ در راه است

تبلت حرفه ای و پیشرفته سامسونگ در راه است

با وجود اینکه دو محصول در دست طراحی سامسونگ همچون گلکسی نوت 5 و گلکسی S6 Edge Plus توجه کاربران این برند را به خود معطوف کرده اند، اما بدون شک تایید مشخصات تبلتی حرفه ای از سامسونگ نیز خبری خوب برای علاقمندان و کاربران این برند کره ای می باشد.

اوایل امسال، اخباری مبنی بر ساخت تبلتی با نام Galaxy Tap S Pro توسط سامسونگ منتشر شد و حالا خبرهای جدیدی از این تبلت منتشر شده است. در شایعات گذشته از تبلتی بزرگ خبر داده شده بود و حالا همگان منتظر افشای اطلاعاتی بیشتر از این محصول سامسونگ می باشند، تبلتی که قرار است دیگر رقبا را کنار زده و به محصولی منحصربفرد تبدیل شود.

این در حالی است که شرکت سامسونگ نام تجاری گلکسی تب اس پرو را نیز ثبت کرده است. با این اوصاف هنوز هیچ خبر رسمی در خصوص مشخصات این تبلت منتشر نشده است. با توجه به سابقه شرکت‌ها در ثبت و البته عدم تولید برخی محصولات حتی این احتمال وجود دارد که چنین دستگاهی هیچ‌گاه تولید و عرضه نشود. از سوی دیگر بیش از یک سال از آخرین آپدیت در سری محصولات گلکسی تب اس می‌گذرد. این بدان‌معناست که می‌توان انتظار معرفی چنین محصولی را از سامسونگ داشت. مدت‌هاست که خبرها و شایعات مختلفی نیز در خصوص معرفی گلکسی تب اس ۲ نیز شنیده می‌شود و اخباری متفاوتی از مشخصات، بنچمارک‌ها و حتی جنس بدنه این تبلت بارها و بارها به طور غیر رسمی منتشر شده است.

طبق پیش بینی ها Galaxy Tab S Pro صفحه نمایش Super AMOLED دوازده اینچی و یا حتی بزرگ تر داشته باشد. تبلتی با این ابعاد می تواند هم برای مصارف تجاری و هم برای مصارف آموزشی کارآمد باشد. گویا اپل نیز قصد دارد با عرضه آی پد پروهای ۱۲٫۹ اینچی، بازار تبلت های آموزشی را به انحصار خود در آورد. اضافه بر Galaxy Tab S Pro، گزارش شده که نسل بعدی Galaxy Tab S نیز در حال تولید است. Galaxy S2 8.0 و Galaxy Tab S2 9.7 با ضخامت ۵٫۴ میلی متر. زمانی که تبلت های مذکور عرضه شوند، می توان آن ها را باریک ترین تبلت های موجود در بازار خواند.

جی اس ام آریا