اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

تصاویری از پکیج DVD های ویندوز 10

۱۳۹۸ شماره اطلاع نامه : تصاویری از پکیج DVD های ویندوز 10 ۱۳۹۴/۰۴/۲۳ تصاویری از پکیج DVD های ویندوز 10 نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات تصاویری از پکیج DVD های ویندوز 10

تصاویری از پکیج DVD های ویندوز 10

این روزها اخبار ویندوز 10 داغ است و بسیاری از کاربران PC، خود را برای به روز رسانی سیستم خود در 29 جولای آماده کرده اند. در حالی که تعداد زیادی از این کاربران، به روز رسانی جدید را از طریق دانلود و دریافت خواهند کرد، برخی برای دریافت ویندوز 10 به فروشگاه های عرضه کننده مراجعه و سیستم عامل جدید را خریداری خواهند کرد. تصاویر جدیدی از پکیج ویندوز 10 منتشر شده که نشان از طراحی بسیار ساده آن دارد.

آپدیت به ویندوز 10، برای کاربران ویندوز 7 و 8، به صورت رایگان در دسترس خواهد بود، ولی بقیه کاربران باید مبلغی را در ازای خریداری آن بپردازند. افرادی که لایسنس رسمی ویندوز ندارند و یا می خواهند در ماشین مجازی از ویندوز 10 استفاده کنند، مجبور به خرید آن هستند. به جز پکیج های معرفی شده برای ویندوز 10، مایکروسافت برنامه ای برای فروش سیستم عامل جدید خود، بر روی فلش های USB دارد. با این اوصاف، میزان مشتری های پکیج ها، کاهش خواهد یافت.

شهر سخت افزار