اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

امکان ایجاد آدرس ایمیل کاملاً دلخواه به زودی در Gmail امکان پذیر می‌شود

۱۴۲۶ شماره اطلاع نامه : امکان ایجاد آدرس ایمیل کاملاً دلخواه به زودی در Gmail امکان پذیر می‌شود ۱۳۹۴/۰۴/۲۸ امکان ایجاد آدرس ایمیل کاملاً دلخواه به زودی در Gmail امکان پذیر می‌شود نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات امکان ایجاد آدرس ایمیل کاملاً دلخواه به زودی در Gmail امکان پذیر می‌شود

امکان ایجاد آدرس ایمیل کاملاً دلخواه به زودی در Gmail امکان پذیر می‌شود

به نظر می رسد گوگل به زودی در نظر دارد آدرس های جیمیل دلخواه را در اختیار کاربران خود قرار دهد. این در حالی است که امکان انتخاب آدرس های مشابه با you@yourcompany.com نیز توسط گوگل فراهم شده است و شرکت های مختلف می توانند با پرداخت هزینه ای ناچیز از تمام امکانات جیمیل استفاده کنند. جزییات بیشتر در مورد آدرس های جیمیل دلخواه را در ادامه مطلب دنبال کنید.

به این ترتیب با فراهم آمدن این امکان از سوی گوگل همه کاربران می توانند با پرداخت ماهانه 2 دلار از آدرسی مشابه با you@youraddress.com برای صندوق ایمیل خود استفاده کنند. گوگل اعلام کرده است که این هزینه ناچیز تنها مربوط به آدرس ایمیل است و این حساب کاربری شامل امکانات اضافه دیگر نمی شود. کاربرانی که به امکانات بیشتر نیاز دارند می توانند از برنامه های فروش دیگر گوگل، مثل Gmail برای کار استفاده کنند.

تصویر بالا اسکرین شاتی از سایت Gmail است که برنامه های مختلف گوگل برای این آدرس های ایمیل دلخواه را نشان می دهد. کاربران با کلیک بر روی هر کدام از این برنامه ها می توانند نسبت به خرید آنها اقدام کنند. در حال حاضر با کلیک بر روی دکمه Get started پنجره ای ظاهر می شود که نشان می دهد این سرویس گوگل هنوز راه اندازی نشده است. مطمئناً در آینده ای نزدیک در مورد این سرویس گوگل بیشتر خواهیم شنید و با توجه به قیمت های ناچیزی که گوگل در نظر گرفته است می توان پیش بینی کرد که این سرویس به مذاق تعداد زیادی از کاربران کنونی جیمیل خوش خواهد آمد.

شهر سخت افزار