اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

مشخصات فنی منتسب به جی پد 2 ال جی فاش شد

۱۴۴۷ شماره اطلاع نامه : مشخصات فنی منتسب به جی پد 2 ال جی فاش شد ۱۳۹۴/۰۵/۰۳ مشخصات فنی منتسب به جی پد 2 ال جی فاش شد تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات مشخصات فنی منتسب به جی پد 2 ال جی فاش شد

مشخصات فنی منتسب به جی پد 2 ال جی فاش شد

یک فاش کننده در سرویس اجتماعی ویبو اطلاعات مربوط به یک تبلت از ال‌جی را فاش کرده که به ادعای خود این اطلاعات مربوط به جی پد 2 ال جی است. بر اساس اطلاعات ارائه شده جی پد 2 همراه با صفحه‌ی نمایش ۸.۳ اینچی با رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ روانه‌ی بازار خواهد شد.

تراشه‌ی مورد استفاده در این تبلت اسنپدراگون ۸۰۵ بوده که شامل پردازنده‌ی گرافیکی آدرنو ۴۲۰ نیز می‌شود. از جمله‌ی سایر قابلیت‌های این گوشی‌هوشمند باید به حافظه‌ی رم سه گیگابایتی و ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی رم اشاره کرد. همچنین نسخه‌ی دیگری از این محصول با حافظه‌ی رم دو گیگابایتی و حافظه‌ی داخلی ۱۶ گیگابایتی روانه‌ی بازار خواهد شد.

از جمله‌ی سایر قابلیت‌های این محصول باید به سنسور ۸ مگاپیکسلی در پشت و سنسور ۵ مگاپیکسلی در جلوی گوشی اشاره کرد. سیستم‌عامل مورد استفاده روی این گوشی هوشمند اندروید ۵.۱ آبنبات چوبی خواهد بود. هر چند هنوز اطلاعاتی از قیمت این تبلت و مناطقی که جی پد 2 ارائه خواهد شد در دست نیست، اما انتظار می‌رود در ماه اکتبر پس از ۲ سال شاهد عرضه‌ی نسل جدید این تبلت باشیم.

زومیت